Písničky Ivety Bartošové opět v Lucerně! Přijede i Ivetina sestra, Ivana
Zdroj: herminapress

Písničky Ivety Bartošové opět v Lucerně! Přijede i Ivetina sestra, Ivana

Vytvořeno dne 29.09.2022

 

Na vzpomínkovém koncertu věnovanému památce zpěvačky Ivety Bartošové vystoupí 2. října v Lucerně řada známých zpěváku s hity legendární zpěvačky. Mezi nimi bude i zpěvák a producent Martin France, který s Ivetou vystupoval. Jak sám říká, dělal jí křoví.  

„Zpíval jsem vokály v Ivetině písničce P. S., dělal jsem jí křoví. A pak jsem s Ivetou 2,5 roku jezdil po koncertech. Myslím, že to bylo v době její největší slávy. Myslím, že to byla doba její největší slávy. My jsme například přijeli na Zemplínskou Šíravu a tam na nás čekalo 11 tisíc lidí, což bylo na tehdejší dobu strašně moc,“ vzpomínal Martin France. „Iveta byla dobrá, velký dříč. Chodili jsme spolu do fitka nebo běhat. Všechno v igelitech, abychom zhubli. Nikdy mi nedala najevo, že jsem jen křoví. Pak už jsem na jejích koncertech začal i zpívat. Šla si oddechnout do zákulisí a já zpíval Sejf je prázdnej. A když jsem pak viděl, jak to jde s ní dolů, bylo mi z toho smutno.“

Na koncert 2. října v Lucerně se Martin France těší.Jsme rád, že uvidím i po letech Ivanu. Naposledy jsme spolu mluvili na Ivetině svatbě,“ uvedl Martin a pilně si zkouší píseň, kterou zazpívá. Která to bude, neprozradil.