Podívejte se na kluky z vily lásky! Bude pro ně Love Island trapas nebo výhra?
Zdroj: TV Nova

Podívejte se na kluky z vily lásky! Bude pro ně Love Island trapas nebo výhra?

Vytvořeno dne 21.09.2021

19. září startovala na Voyo zbrusu nová reality show Love Island, která zaznamenala po celém světě fenomenální úspěch. Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života.

Po boku dívek míří do vily tito kluci.

1. Martin, 27 let, svářeč a fotbalista, Osek: Nefalšovaný womanizer, nebo beznadějný romantik? Pohledný fotbalista Martin má u žen jasný tah na branku. Fauly ale nečekejte. Rodák z Oseku by rád našel ženu svých snů, které by mohl navléct snubní prsten a pořídit jí novou generaci fotbalových talentů. Která z účastnic dokáže tyto sny proměnit v realitu?

2. Vilém, 21 let, student, Olomouc: Na kouzlo zrzavého Viléma by nestačila ani zaklínadla Rona Weaysleyho. Tanečník latinsko-amerických tanců je zvyklý vyhrávat a na ostrově hodlá všem předvést své žhavé mambo. Stejně jako Baby nebude ani Vilém sedět v koutě. Své názory se nebojí říkat nahlas a zpříma, takže pokud se ve vile objeví konfrontace, dost možná bude jejím ohniskem právě tento rusovlasý bouřlivák.

3. Jan, 32 let, pivovarník, Cheb: Krásný, vysoký a svalnatý. Pod bicepsy se skrývá citlivý muž, který toho sám od sebe moc nenamluví. Zato na otázky odpovídá vždy upřímně. Kolik žen bude chtít rozlousknout jeho pohlednou skořápku a zjistit, co je uvnitř? Stejně jako Jan zůstává i tato otázka velkým tajemstvím.

4. Petr H., 25 let, model a audiovizuální umělec, Pardubice: Petr si je vědom svých kvalit a taky je dokáže náležitě prodat. Z mixu inteligence, spontánnosti a otevřenosti dokáže umíchat koktejl, po kterém ráda sáhne nejedna žena. To, zda bude z podobného dýchánku nadšená i mužská část Love Islandu, už ale není tak jisté.

5. Petr G., 29 let, fotograf, Karlovy Vary: Fotografovi Petrovi nechybí oko pro krásno. I při pohledu do zrcadla si je vědom toho, že má v hledáčku něco extra. Lázeňský švihák z Karlových Varů umí své charisma využít pro flirtování na večírcích, svatbách i velkolepých eventech. V mužné hrudi ale začíná cítit prázdnotu, kterou dokáže zaplnit jedině láskyplný a trvalý vztah.

K show je navíc připraven i speciální pořad Love Island Extra, kterým bude provázet Vojtěch Drahokoupil a slovenská topmodelka Saša Gachulincová. V pořadu se diváci dozví řadu zajímavostí a dění budou komentovat i různí hosté. Sledovat ho budou mít možnost na NovaPlus.cz