Herečka Martina Babišová se s tím nemaže! Dostane nabídku a už druhý den letí na filmovačku
Zdroj: herminapress

Herečka Martina Babišová se s tím nemaže! Dostane nabídku a už druhý den letí na filmovačku

Vytvořeno dne 21.09.2021

 

Na právě probíhajícím Febiofestu měl světovou premiéru film Rudolfa Havlíka Minuta věčnosti, s Jiřím Langmajerem a Martinou Babišovou v hlavní roli. Herečka nesměla chybět na červeném koberci, a proto slavnostní chvíli předcházely i náležité přípravy.

„Mám vlasy trošičku přibarvené. Jako malá jsem je měla takové blon zrzavé, pak začali tmavnout, tak teď si je trošičku vylepšuji. Teď jsem potřebovala jen vlasy vyfoukat a upravit. Na Fabiofestu jsem nikdy nebyla, tak se moc těším,“ uvedla Martina v pražském salónu Franck Provost.

Martina Babišová má stejné příjmení jako, pro někoho oblíbený, pro někoho neoblíbený, politik. Má s tím problém? „Já si toho dělám legraci, to bych se zbláznila. Každý den slyším na své jméno nějaký fór nebo komentář. Ale je to moje jméno a neodstoupím!“, smála se Martina Babišová.    

Film Minuta věčnosti natáčela herečka na Islandu. „Do toho filmu jsem byla úplně hozená. Jeden den přišla nabídka a hned druhý den jsem letěla na Island. Scénář jsem si četla v letadle. Ale natáčení bylo skvělé. Výborná parta, s Jiřím Langmajerem se hrálo bezvadně a nádherná příroda. To mě bavilo,“ uvedla Martina, která je vystudovaná filmová herečka. „Mám vystudované filmové herectví a celkově jsem velký filmový a seriálový fanda. Je to můj svět. Ale když bude hezká role a fajn tým, tak moc ráda divadelní roli přijmu.“