Potetovaná Sharlota, Kundosaki z MMA a tanečník Jankovič: Jak objemný je jejich botník?
Zdroj: Se svolením CCC

Potetovaná Sharlota, Kundosaki z MMA a tanečník Jankovič: Jak objemný je jejich botník?

Vytvořeno dne 01.09.2021

Na party k představení nové kolekce nechyběly ani známé tváře, kterým výstřední styl a návrat stylu devadesátek, ze kterého značka čerpá, není cizí.

Z nové kolekce byla absolutně nadšená zpěvačka a herečka Sharlota. „Mám moc ráda módu devadesátých let. Hodně se to prolíná do současné doby a pro volnočasové aktivity v mém šatníků převládá právě tento styl,“ svěřila se Sharlota. „Mám doma něco přes 300 bot a z toho tak 250 tenisek a něco jsou boty na podpatku. Na chodbě máme tři obrovské skříně, kde mám polovinu bot,“ svěřila se potetovaná kráska s tím, že právě tenisky jsou její velkou vášní. 

Módu let devadesátých ve svém šatníku má i moderátorka Oktagonu Kateřina Klinderová, která je spíše známá pod přezdívkou Kundosaki. Třeba například boty s vysokou podrážkou jsem začala nosit boty před čtyřmi lety, a to se daly jen těžko sehnat a teď jsou všude,“ prozradila Kundosaki, která celou party také uváděla. „Párů bot mám opravdu hodně, průběžně je čistím a dávám pak rodině do Mladé Boleslavi a ty dotahají. Teď momentálně mám tak třicet párů bot. Mám na to botník a krabice,“ dodala kráska.

V devadesátých letech vyrůstal také známý tanečník a choreograf Filip Jankovič, který z této doby čerpá do dnes. „Já jsem vyrůstal v devadesátkách, je to moje éra, která mě vykrystalizovala, co se týče módy a hudby. Poslouchám to a čerpám do dnes věci jako Spice Girls, Britney Spears, Backstreet boys a podobně, je to moje éra a nedám na ni dopustit,“ prozradil tanečník, který nejraději utrácí právě za módu a boty. „Devadesátky se teď vrací, jsou to barvy, šusťákové soupravy, vintage věci, mám to pořád v šatníku a nestydím se za to. Nejvíc utrácím za oblečení a za boty. Nemám jich moc, kupuji si značky bot, které vydrží, nosím je i několik let,“ dodal tanečník.