Megashow za desítky milionů korun! To je Queenie v O2 aréně
Zdroj: Se svolením Queenie

Megashow za desítky milionů korun! To je Queenie v O2 aréně

Vytvořeno dne 31.08.2021

Po roce a půl se O2 arena rozjede v září pěkně zostra. Skupina Queenie představí svou megashow Queen Relived za desítky milionů korun, která snese srovnání s koncerty největších zahraničních hvězd. Výjimečná show s ohromnou výpravou se ponese v duchu oslav nedožitých 75. narozenin Freddieho Mercuryho.

„Ani nedokážu vylíčit, jakou máme obrovskou radost, že se koncertů v O2 areně po roce a půl konečně dočkáme – my i naši fanoušci. Queen Relived byla od začátku plánovaná jako monstrózní show, která v českých podmínkách snese srovnání snad jen se show Leoše Mareše. Navíc dlouhý kulturní půst jí dodává úplně jiný rozměr. Slogan The Show Must Go On tímto nabývá nového významu. Jsme nadšení, že právě Queenie mohou být těmi, kdo O2 arenu znovu otevřou, a odstartují tak celou řadu úžasných akcí. Show musí pokračovat!“ zve na koncerty frontman Queenie Michael Kluch.

Diváci se mohou těšit nejen na nejslavnější hity legendárních Queen v původních aranžích i tóninách, ale také na nejmodernější technologie a světelnou a multimediální show. Velkoryse pojatou scénu ve zlato-černém dekoru navrhl uznávaný stage designer Martin Hruška, který se podílel například na podobě koncertů Karla Gotta, Leoše Mareše či Madonny. Součástí výpravy budou také pohyblivé části stage, které se budou vznášet i nad publikem, obří obrazovky, pyrotechnika a další efekty.

Koncert si diváci užijí hned třikrát, a to 3., 4. a 5. září.