Pozvánka na koncert: Muzikálem bez bariér. Patronkou je Míša Tomešová
Zdroj: herminapress

Pozvánka na koncert: Muzikálem bez bariér. Patronkou je Míša Tomešová

Vytvořeno dne 01.12.2021

Zpěvačka Michaela Tomešová je dlouholetou patronkou akce Muzikálem bez bariér. Letos, už po sedmé, nese benefiční koncert podtitul Muzikály, které poprvé překročí naše hranice. Zazní totiž neoposlouchané melodie z muzikálů například Moulin Rouge, Hairspray, Chorus Line, Kinky Boots, Smash apod.

Na koncertu 3. 12. 2021 v KC Novodvorská od 19 hodin tradičně vystoupí jeho patronka Michaela Tomešová s moderátorem Lukášem Adamem a dalšími zpěváky Kateřinou Bohatovou, Richardem Pekárkem, Janem Fantou, Vendulou Příhodovou, Radkou Pavlovčinovou, Petrou Koskovou, Zbyňkem Fricem, Davidem Gránským, Petrou Vojtkovou, Elis Ochmanovou, Milanem Peroutkou, Peterem Pechou, Přemyslem Pálkem, Charlottou Doubravovou, Mariannou Polyakovou, Tomášem Traplem plus živou kapelou v čele s Václavem Tobrmanem.

Výtěžek vstupného bude poukázán ve prospěch veřejné sbírky konané pro zdravotně postižené lidi. Koncert je rovněž poděkováním Poloviny nebe městským částem za podporu kurzů pro výuku hlasového ovládání počítače a dalších sociálních projektů pro těžce postižené lidi. Osoby se zdravotním postižením mají vstup zdarma.