Přehlídka talentů hvězd: Kluci Tomešovi třískali do bubnů, Poláková balancovala na hoverboardu
Zdroj: herminapress

Přehlídka talentů hvězd: Kluci Tomešovi třískali do bubnů, Poláková balancovala na hoverboardu

Vytvořeno dne 24.06.2022

Již pátým rokem se na Jungmannově náměstí sešlo několik hvězd, aby v rámci charitativního projektu Busking pro Slunce předvedly své umění. Ať už pěvecké, taneční, zkrátka cokoliv, co zaujme oči kolemjdoucích. A svůj talent předvedli i malí synové hereckého a pěveckého páru Míši a Romana Tomešových.

Jakmile se dostali do blízkosti hudební aparatury, skočili za bubny a rozjeli to ve velkém. Bušili do toho malými ručičkami jako o život a zasloužili si za to obrovský potlesk od publika. Michaela s Romanem zatím pro kolemjdoucí zazpívali. 

Ani ne tak talent jako spíš šikovnost předvedla zpěvačka Bára Poláková, když na akci přijela na takzvaném hoverboardu. Při jízdě na tomto na první pohled nestabilním vozítku je talentem především udržet rovnováhu. A tu měla Poláková zmáknutou. Během své jízdy stačila poklábosit i s pár mladými muži, aniž by z toho musela slézt. Pak hoverboard zaparkovala do zákulisí a chopila se mikrofonu.

Na akci, kterou založila manželka Karla Heřmánka ml. Nikol Heřmánková, se přišlo ukázat mnohem víc známých tváří. Zazpíval například Milan Peroutka, Dáša Zázvůrková, Igor Orozovič zahrál na piano a Rozálie Havelková zahrála pro změnu na harmoniku. Zkrátka, kdo měl umělecký talent na cokoliv, mohl ho s klidným svědomím a bez hrozby pokut na ulici předvést. Vstupné bylo dobrovolné a peníze od pouličních diváků tradičně končily v kasičce ve prospěch Nadačního fondu Slunce pro všechny.