Sandra Pogodová malovala velikonoční vejce, Milan Peroutka jí na oplátku zmaloval zadek
Zdroj: herminapress

Sandra Pogodová malovala velikonoční vejce, Milan Peroutka jí na oplátku zmaloval zadek

Vytvořeno dne 30.03.2021

 

Herečku Sandru Pogodovou slavení tradičních svátků moc nebere, přesto si našla chvilku a s kolegy z Divadla Broadway si oživila některé velikonoční zvyky. Jaro je jaro a to se prostě přivítat musí!

„V dětství jsme Velikonoce hodně prožívali. Kluci mě honili po baráku, schovávala jsem se do sklepa a stejně jsem pořádnému vejprasku neunikla. Zase jsem jim to pak vrátila a zlila je pořádně vodou. Ani jsem nečekala na odpoledne,“ vzpomínala herečka a šikovně chystala sváteční výzdobou. „Chodívala jsme do výtvarky, dělám koláže a kašírované složky. Nemám s tím problém.  A také ráda koukám na výtvarné umění. Proto, když jsou teď zavřené výstavy a galerie, trpím jako zvíře.“

Od té doby, co Sandra Pogodová bydlí v Praze, velikonočními zvyky se nezaobírá. Ale když bydlela na Moravě, to bylo něco jiného. „Pamatuji si, jak můj táta s Pavlem Dostálem šli také na pomlázku a vraceli se domů jako správní Moraváci. Slivovice je sice medicína, ale když jí dostanete u každých dveří, je to poznat,“ smála se Sandra.

Velikonoce se v divadle moc nedrží, protože se většinou nehraje. A protože herci mají čas, tak se často točí a to si pak herečky užijí. „No, tam šupačka jede a kluci od filmu se s tím rozhodně nemažou. Mají to bez pomlázky, protože rozhodně sebou na natáčení malovaná vejce nevozím. Zato si odvezu zmalovaný zadek,“ uvedla Sandra Pogodová a s Milanem Peroutkou předvedla, jak taková pomlázka probíhá.