Velkolepý návrat po mateřské! Monika Bagárová se vrací jako královna
Zdroj: Craft Lab, s.r.o.

Velkolepý návrat po mateřské! Monika Bagárová se vrací jako královna

Vytvořeno dne 30.03.2021

 

Po devítiměsíční pauze se zpěvačka Monika Bagárová vrací na hudební scénu ve velkém stylu – nový singl s názvem Vášeň představí svým fanouškům společně s hudebním klipem již 31.3.2021. 

Textem nového singlu Vášeň vyzývá fanoušky, aby se nebáli být sami sebou a bojovali za svoje sny, vášně a potěšení. Díky chytlavému motivačnímu textu je snadné si zpěvačku představit jako malou holku, která v zrcadle vždy viděla to, co nikdo jiný – ikonu a hvězdu ve vyprodaných koncertních sálech.

V klipu, který se vizuálně inspiroval chutnou zmrzlinou, se Monika představí jako žena mnoha tváří s mnoha různými sny. “Uvědomila jsem si, jak je v životě důležité mít něco, pro co se můžeme nadchnout a vložit do toho krásnou a tvořivou energii. Píseň je odkaz všem, aby si udrželi jiskru a našli pod vrstvou svého všedního života vášeň, odvahu a sílu pro naplnění svých snů." popisuje zpěvačka a ambasadorka značky Magnum. 

Hudební stránku singlu si vzali na starost producent Maiky Beatz a snoubenec zpěvaččiny sestry Michael Slivka, který se profiluje na české hudební scéně jako talentovaný hudební producent. Ten se ostatně podílel i na tvorbě textu. Samotný videoklip vznikl ve spolupráci s produkční společností Craft Lab. „V klipu jsme chtěli ukázat Moniku nejen jako královnu, ale také jako snílka nebo obyčejnou holku před zrcadlem,“ popisuje Ivan Číhal, jeden ze zakladatelů společnosti. Myšlenka globální kampaně Magnum tak rezonuje nejen v singlu, ale i vizuálním zpracování klipu. 

"Svůj návrat do hudebního světa po mateřské dovolené jsem si vysnila přesně tak, jak se to děje. Se skvělou písničkou, nádherným videoklipem a týmem šikovných lidi, které ta práce baví stejně jako mě. Čekala jsem, až bude správný čas a budu připravena skloubit  práci s péčí o Ruminku,” připomíná Monika Bagárová hlavní důvod její hudební pauzy. 

Ke všem jejím životním potěšením totiž v loňském roce přibyla dcera a Monika tak může odhalovat další vrstvu své osobnosti – mateřství.