Seriál Revír o ukrutně statečných myslivcích. Manželé Rybová a Prachař překvapí erotickou scénou
Zdroj: Se svolením Televize Seznam

Seriál Revír o ukrutně statečných myslivcích. Manželé Rybová a Prachař překvapí erotickou scénou

Vytvořeno dne 14.03.2023

Les je zelené království, a proto i jemu musí někdo vládnout. U nás v lesích odjakživa vládnou myslivci. Televize Seznam uvede 25. března seriál Revír, který vás zavede do světa nimrodů, přiblíží jejich psaná i nepsaná a pravidla, a navíc uvidíte, jak by to mohlo vypadat, kdyby českým myslivcům někdo sáhnul na jejich milovaný revír.

Zbrusu nový seriál, který se na televizních obrazovkách objeví poslední březnový víkend, je plný hereckých tváří, které jsou zárukou skvělého humoru. V zelených kamizolách myslivců uvidíte mimo jiné Marka Taclíka, Davida Prachaře, Ondřeje Pavelku či Jaromíra Dulavu. V ženských rolích se můžete těšit na Lindu Rybovou nebo Jitku Sedláčkovou.

Manželé Linda Rybová a David Prachař se před seriálovými kamerami společně běžně neobjevují. O to víc snad každého diváka seriálu Revír překvapí hned v úvodním díle jejich erotická scéna. Amorův šíp zkrátka řádí i ve světě myslivců.

Seriál Revír vás zavede do malé vesničky Přibáň, ve které již více než 170 let existuje honební spolek, v jehož čele stojí již šestnáctý předseda. Toho ztvárnil Ondřej Pavelka. Na svou funkci je patřičně hrdý a hledá proto – zatím marně – vhodného nástupce. Po jeho boku stojí milující manželka (Jitka Sedláčková) pověstná svou schopností vidět do budoucnosti. Tentokrát ale její intuici nikdo moc nevěří. Zápletku hned v prvním díle rozproudí David Matásek v roli nekompromisního a bezcitného developera, kterého možná na první dobrou ani nepoznáte.

Zdroj: Televize Seznam