Sexy Mottlová latexovém oblečku nažhaví Poldu
Zdroj: TV Prima

Sexy Mottlová latexovém oblečku nažhaví Poldu

Vytvořeno dne 16.11.2020

Herečka Bára Mottlová se ukáže v dalším díle seriálu Polda ve speciální roli. Zahraje si dominu ve vykřičeném domě, kde se stala vražda. Herečka tak okusila, co to je obléct se do latexového kostýmu a sypat ze sebe erudované názvy sexuálních praktik.

Video soubor

Vykřičený dům se stane svědkem zločinu, a protože v něm Bára Mottlová pracuje jako domina, musí k výslechu. „Pozvou si mě na stanici, abych vypovídala. Ale během natáčení jsem se nepodívala jen do výslechové místnosti, příběh se točí i kolem profese mé postavy. Vysvětluju jim, o co jde a co jako domina dělám. Chodí ke mně vysoce postavení páni, kteří mají moc a vyžadují tyto mé služby,“ prozrazuje svůj herecký úkol Mottlová.

Kdo jiný by to měl hrát než Mottlová? To si podle mě řekli. Chodím tam v takovém černém latexovém oblečku a masce. 

Bára Mottlová

To, že jí produkce zavolala a nabídli jí takovou roli, bere herečka s úsměvem. „Kdo jiný by to měl hrát než Mottlová? To si podle mě řekli. Chodím tam v takovém černém latexovém oblečku a masce. Vzpomínám si, že to jsem měla ještě dlouhé vlasy a moc dobře se do toho kostýmu tedy neoblékalo. Není to jako do tepláků. Měla jsem k ruce dvě kostymérky, které mi pomáhaly,“ vzpomíná.

„S Vladimírem jsem natáčela už dřív a s Davidem jsou super dvojka. Jsou to profíci, a zároveň je s nimi i legrace. Jsou to pohodoví kluci. Pamatuju si, že jsem měla na place problém s textem, a oni byli trpěliví. Jak ta moje postava mluvila odborně o těch věcech, tak se mi to strašně motalo – a oni mě moc podpořili. Měla jsem takový monolog o submisivní poloze a dominantní roli, a dost se mi to pletlo,“ přiznává Bára, která si i o tom předem přečetla něco na internetu. „Samozřejmě, že když říkám něco, o čem nemám ani potuchy, tak je dobré si to dohledat, a ne to jen slepě přeříkávat, aby člověk věděl, o čem mluví.“

Na díl, ve kterém herečka bude, se rozhodně podívá. „Tohle si rozhodně nenechám ujít. Ta role pro mě byla velký zážitek a určitě mi napíšou kamarádi, fanoušci a obdivovatelé. Ti se vždy ozvou,“ usmívá se herečka, která z legrace říká, že když bude nejhůř, tak po padesátce vidí dominu jako docela dobrou brigádu. „Jestli si pamatujete na film Sametoví vrazi, tak tam byla maličká role dominy, kterou nakonec zavraždí její syn. Mně se ta figura moc líbí, a tak říkám z legrace, že na stará kolena bych takovou práci dělat mohla,“ směje se herečka, která je zvědavá, jak celý díl dopadne.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 24.08.2022 00:28
bara musi nazhavit kazdeho chlapa myslim ze kdyz jev tesne blizkosti muze tak by ji nejradsi ojel tu kundicku