Hvězda z Poldy Jana Kolesárová bydlí na hausbótu. Ale v Americe má domek u oceánu
Zdroj: TV Prima

Hvězda z Poldy Jana Kolesárová bydlí na hausbótu. Ale v Americe má domek u oceánu

Vytvořeno dne 02.02.2022

Herečka Jana Kolesárová, hvězda oblíbeného seriálu Polda, promluvila o svém soukromí, o životě na hausbótu i o tom, jak se z její dovolené v USA stal desetiletý pobyt.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„S kamarádkou, herečkou Danicou Jurčovou, jsme jely na dva měsíce na dovolenou do Kalifornie. Zdálo se nám to dobrodružné a byly jsme zvědavé. Poznaly jsme jednoho Američana, který žil v L. A. Pozval nás tam a trávily jsme tam léto. S tím, že Danica chtěla odjet zpět domů, ale já ne, protože jsem se tam zamilovala. Ale musela jsem se vrátit, měla jsem na Slovensku povinnosti, hrála jsem v divadle, musela jsem to uzavřít – a pak jsem se vrátila do Ameriky natrvalo,“ vzpomínala Jana Kolesárová na chvíle, kdy se rozhodla žít nový život.

V Americe porodila syna, ale vztah s jeho tatínkem nevydržel. Nový domov našla Jana na hausbótu na Vltavě.

 „V Praze bydlím na hausbótu. Když jsem začala víc pracovat v Praze, říkala jsem si, že bych tu chtěla nějaké zázemí. Hledala jsem byt, ale ty byly hrozně drahé. A když jsme dotočili seriál Až po uši II, celá linka tam byla na hausbótu, jednoho dne mi kolega Jirka Havelka zavolal a odkázal mě na člověka, který mi ho zařídil. Na zimu ho ale zazimovám a odlétám do Kalifornie. Tam máme takový domek u oceánu,“ prozradila Honzovi Dědkovi v jeho 7 pádech Jana Kolesárová.