Strach v Ulici! Proč Kristýna zkolabuje a jak vážné to je?
Zdroj: TV Nova

Strach v Ulici! Proč Kristýna zkolabuje a jak vážné to je?

Vytvořeno dne 17.01.2023

Seriál Ulice otevírá hned na začátku roku další velké téma, jež rezonuje naší společností a jež se prolíná hned do několika osudů uličních postav – téma duševního zdraví. Ústředním motivem dějů bude toto téma například u Kristýny, která se snaží najít sama sebe a své místo v životě. Cestu k tomu má však docela trnitou.

Blančina (Linda Rybová) dcera Kristýna (Sára Korbelová) se dlouho nemohla vzpamatovat z rozchodu s Denisem (Libor Matouš). Bylo to pro ni jako blesk z čistého nebe. Kristýna do poslední chvíle netušila, že Denis s ní už není šťastný, že si dokonce již našel jinou. Když vše prasklo, Kristýna se sesypala. Najednou si nebyla jistá vůbec ničím – sama sebou, svým místem v životě, studiem na vysoké škole. S přispěním celé rodiny včetně babičky (Jitka Smutná) i táty (Vasil Fridrich) a později také díky Denisovi to nejhorší překonala, nebo si to alespoň všichni mysleli.

Dalším Kristýniným krokem k návratu do normálního života je rande, na něž po dlouhé době vyrazí na popud kamarádky Petry (Nela Kailová). Nejprve se holky domluví na schůzce ve čtyřech s Petřiným klukem a jeho kamarádem. Přestože se na tohle setkání Kristýna hodně těší, skončí nečekaně rychle. Kristýně se udělá zle, ze schůzky uteče a vzápětí zkolabuje, aniž by ona sama tušila, co se děje. Jedná se o infarkt?

Diagnóza překvapí nejen ji, ale také její rodinu, jež si o ni začne dělat velké starosti… Co se Kristýna dozví na pohotovosti, kam ji odveze záchranka? Jak právě její diagnóza souvisí s tématem duševního zdraví?

Zdroj: TV Nova

 

 

 

Default User Image
Anonym, 09.03.2024 10:47
kristyna vyrazila na rande s petrou jejim pritelem a jeho kamaradem kteroho ji chtela dohodit a seznamit ji s nim nejzajimavejsi na tom je ze ten typek celou dobu koukal spis na petru a ten jeji pritel taky podle me tam kristyna byla jenom do poctu myslim ze ti kluci meli s petrou trovhu jine plany kristyna ani jednoho nezajimala protoze oba dva chteli mit sex s petrou