Mimozemská Jana Kratochvílová slaví 70. Věří v UFO, miluje bizarní kostýmy a místo jídla polyká vzduch
Zdroj: herminapress

Mimozemská Jana Kratochvílová slaví 70. Věří v UFO, miluje bizarní kostýmy a místo jídla polyká vzduch

Vytvořeno dne 14.01.2023

V běžné konverzaci snadno sklouzne k nadpozemské komunikaci, nevěří na smrt, mluví o sobě v množném čísle a nosí nejšílenější kostýmy, které od ní kopíruje i popová královna Madonna. Zpěvačka hitů V stínu kapradiny, Milování za svítání či Dlouhá bílá žhnoucí kometa dnes sfoukne 70 svíček na narozeninovém dortu.

Podle Jany Kratochvílové ale lineární věk neexistuje a biologicky se cítí na dvacet let. Říká, že žijeme v cyklických sedmiletkách, protože se naše tělo každých sedm let regeneruje. Energii, kterou srší na svých koncertech, bere ze cvičení mantry nebo z hudby, ale ne z jídla. „Žiju a čerpám energii ze vzduchu. Dokázala jsem nejíst asi sedmdesát dní,“ přiznala v jednom rozhovoru. Celý život je přísnou vegankou a odpůrkyní masa.

Vlastní nejrůznější kostýmy, ve kterých vystupuje. Některé si sebou nesou drsný příběh, v jiných zpěvačka na koncertech málem zkolabovala. Jako například v historické potápěčské helmě. Musela zasahovat záchranka.

Před lety v magazínu Blue paper prozradila, že vlastní helmu, ve které zemřel parašutista. Také nosila autentické sako s krví. „Opravdu v něm někoho zabili. Bylo rozstřílené a mělo na sobě zaschlou krev,“ přiznala Kratochvílová. Ta žije s partnerem Jiřím Georgem Hrubešem už několik let v Anglii a do Česka se vrací nárazově. 

 

 

 

Default User Image
Eva Šebelková, 14.01.2023 11:39
Možná, ale zpěvačka je báječná :-) A na koncertě se člověk fakt nenudí.
Default User Image
Mojmír , 14.01.2023 12:00
Tato osobnost-Jana-,bytost vesmíru, což jsme my všichni- je nejlepší a moc ji miluji,moc děkuji Jani že takto lidi spojuješ a ty to umíš rozjt i na koncertech,kdy budeš zase v Ostravě,dík
Default User Image
Laco, 14.01.2023 13:20
Jednou ji vypakovali z nějakého ranního pořadu.Ona to vysvětlila takto: Nejdříve jsem si myslela že ve studiu je bomba,venku jsem zjistila že jsem to já!🤣🤣
Default User Image
pepik, 14.01.2023 14:13
Přeji mnoho dalších světelných let.Jak kdysi prohlásil herec Karel Augusta:je báječná,nejlepší,ale praštěná.