Svatební týden v Ulici! Obrovská romantika u Gábiny a Jirky Hermana
Zdroj: TV Nova

Svatební týden v Ulici! Obrovská romantika u Gábiny a Jirky Hermana

Vytvořeno dne 18.06.2024

Své ano si v Ulici konečně řeknou Gábina Pumrová a Jirka Herman. Po několika letech se v seriálu navíc objeví také Tereza Kučerová, roz. Jordánová, Gábinina nejlepší kamarádka již od střední školy. 

Gábina (Aneta Krejčíková) a Jirka Herman (Jan Holík) se totiž konečně dočkají svého velkého dne. Přes všechny překážky posledních týdnů spolu stanou před oltářem. Přestože Gábina počítá jen s malou svatbou v nejužším kruhu rodiny (Milena Pumrová, Pavel Novotný, Jakub Krause), na níž nemá být dokonce ani Jirkův otec (Marek Vašut), těsně před obřadem nastane čas menších či větších zázraků.

Dojemné usmíření Hermanů

První ohromným překvapením bude příjezd Jirkova otce do míst, kde kdysi dávno býval jako doma. Přijede bez pozvání, aniž by tušil, jestli se s ním Jiří bude vůbec bavit. Setkání otce a syna bude tentokrát plné emocí na obou stranách, byť se oba budou snažit své city ukočírovat a dojetí nedat najevo. Silné okamžiky mezi otcem a synem při jejich usmiřování budou navíc jen začátkem nesmazatelných momentů, díky kterým Gábina a Jirka na svoji svatbu nikdy nezapomenou.

Tereza Kučerová jako Gábinina svědkyně a další překvapení

Gábina nebude mít do poslední chvíle tušení, jaké překvapení pro ni její nejbližší přichystali přímo v den obřadu. Úžasnější svatební dar si snad ani nemohla přát. Najednou se do míst, kde se má sňatek konat, nahrnou všichni její a Jirkovi přátelé, aby s nimi jejich štěstí prožili. Gábině to vžene samým dojetím slzy do očí. Od té chvíle si už bude připadat jako Alenka v říši divů. Jako mávnutím čarovného proutku se na obřadu objeví také její nejlepší kamarádka Tereza Kučerová (Patricie Pagáčová). 

Zdroj: TV Nova

Video soubor

Zdroj: Ulice