Tajné zásnuby Karla Zimy: Snoubence Lucii pořídil unikátní prstýnek!
Zdroj: herminapress

Tajné zásnuby Karla Zimy: Snoubence Lucii pořídil unikátní prstýnek!

Vytvořeno dne 19.04.2021

Když začal herec Karel Zima koncem minulého roku chodit se svojí přítelkyní Lucií Kumbárovou, nikdo netušil, že jejich láska vezme takový spád. Herec svoji milovanou Lucii překvapil a po čtvrt roce vytáhl zásnubní prsten.

„Snoubenka o tom vůbec nevěděla, bylo to překvapení. Pečlivě jsem to načasoval, protože v ten den měla také 30. narozeniny. A povedlo se mi to. Byla dojatá, slza ukápla a hlavně řekla ano,“ uvedl herec a přiznal, že i jemu bylo úzko. „Měl jsem obrovskou trému. Ani při premiéře takovou nemívám.“

Zásnubní prstýnek není ze zlata, ani není posetý diamanty, ale je z poctivého olivového dřeva. „Prstýnek jsem vlastnoručně vyrobil, pomohl mi kamarád Jarmil Škvrna, který hrál Řepku v Okresním přeboru. Velikost jsme trefili, Lucince prsten padl jako ulitý,“ pochlubil se Karel Zima a protože je muž činu, hned prozradil termín svatby. „Svatbu plánujeme příští rok v létě, protože letošní není kvůli covidu vůbec jisté. Ale obě rodiny už o tom ví a těší se. Moje maminka mi dokonce slíbila, že napeče svatební koláče,“ smál se Karel Zima, který po jednom rozpadlém manželství a jedenácti mládeneckých letech směřuje opět do chomoutu.