Tlouštíci: 150 kilo je na obtíž. Kdo nakonec vyhraje sázku?
Zdroj: TV Prima

Tlouštíci: 150 kilo je na obtíž. Kdo nakonec vyhraje sázku?

Vytvořeno dne 13.12.2021

Do pořadu Tlouštíci se přihlásil Jaroslav. Se 150 kg váhy. Jeho žena hubne mimo světla kamer… A to může vést k jedinému. K sázce, komu se podaří rychleji a zdravěji dosáhnout vysněné váhy. Jak tenhle rodinný souboj dopadne?

Jaroslav se se svou váhou necítí komfortně. Nechce být pro dcery tatínkem, ze kterého do místnosti vstupuje břicho, pak dlouho nic, a nakonec zbytek rodiče. I proto, aby jim šel příkladem, potřebuje začít se zdravým stravováním a zhubnout ze sebe jednoho člověka. Při váze 150 kg má před sebou dlouhou cestu, ale také velkou výhodu. Parťačku v podobě své ženy. Skvělé Veroniky, která si hubne podle svého a rozhodla se, že podpoří manželovu snahu velkou sázkou o luxusní večeři u Zdeňka Pohlreicha.

Jaroslav hubnul pod dohledem manželky, lékařky i odborníka Lukáše Vrány a cvičitelky. Do jeho snahy ale zasáhla covidová nákaza, takže se tempo hubnutí poněkud zpomalilo. Kromě toho Jaroslav neustále běhal, i když si tím podle Dity Pichlerové škodil a zatěžoval své klouby. Lukáš Vrána z The 1:1 Diet dodává, kdy podle něj nastala složitá situace pro celý tým, ale nejvíc pro samotného Jaroslava:Nejnáročnější bylo období, kdy Jaroslav jednak dosáhl komfortní zóny a byl se získanou hmotností spokojen (i když by se ještě dalo jít dolů) v kombinaci s jeho další výdělečnou činností. Aniž bych prozrazoval detaily, tak v průběhu této činnosti není problém s konzumací většího množství jídla. Bylo to ke konci probíhající proměny, a byla to tak zkouška toho, zda je výsledná hmotnost stabilizovaná a udržitelná.“

Jaroslav má naštěstí obrovský smysl pro humor a prokázal ho i během celého osmiměsíčního období. Jak na začátku natáčení podotkla Veronika, její muž přibral proto, že je šťastný. V době, kdy spolu začali žít, vážil asi osmdesát kilogramů. Přesto je vidět, že i když se snaží zlehčovat celý systém hubnutí, přemýšlí nad každým krokem, uvažuje nad svým zdravím a plánuje, že díky hubnutí se nejen začne líbit své ženě, ale také předejde rozvoji civilizačních chorob.

Veronika se mezitím rozhodne podstoupit abdominoplastiku. A zbavit se tak přebytečné břišní tukové řasy, kterou má dokonce láskyplně pojmenovanou… Jednoduše řečeno, oba manželé dělají vše proto, aby z nich byl stejně krásný pár jako na svatebních fotografiích.

Jak tohle dopadne a kdo nakonec bude večeři platit, sledujte už v pondělí. Na Primě!