Nikola Ďuricová viděla kompletní Slunce, seno až nyní. Jako malá kvůli erotice koukat nemohla
Zdroj: herminapress

Nikola Ďuricová viděla kompletní Slunce, seno až nyní. Jako malá kvůli erotice koukat nemohla

Vytvořeno dne 13.12.2021

Zpěvačka a herečka Nikola Ďuricová se na prknech Hudebního divadla Karlín začíná zabydlovat. Po roli Terezy v muzikálu Rebelové ji čeká další hezký úkol. Střihne si Blaženu v muzikálu Ondřeje Gregora Brzobohatého Slunce, seno, jahody.  

„Film jsem viděla, když jsem byla maličká. Většinou ale jen tu jedničku, protože pak přišla erotika a to mě rodiče k televizi už nepustili. Ale před konkurzem na Blaženu jsem se na to podívala, protože jsem si potřebovala oživit děj. Na Blaženu se moc těším. Režisér Antonín Procházka a autor Ondřej G. Brzobohatý nechtějí dělat kopii filmu, tak jsem zvědavá, jaké mantinely dostanu,“ uvedla Nikola Ďuricová.

Vánoce Nikola stráví na rodném Slovensku. „Věřím, že pojedu domů, dlouho jsme tam nebyla. Dárky ještě nemám připravené, ale rodiče mi tvrdí, že největším dárkem jsem já, když dojedu domů.  Ale na Slovensku se dlouho nezdržím, protože už na Silvestra zpívám s plzeňskou filharmonií v Měšťanské besedě v Plzni,“ usmívala se Nikola Ďuricová, která ještě do Vánoc stihne premiéru muzikálu Hledá se tenor v Divadle F. X. Šaldy v Liberci, kde hraje po boku Honzy a Maruška Křížových.  

Nikolu Ďuricovou si ale rodiče na Slovensku poslechnou. Nikola nadabovala roli koníka v druhé řadě Centaurworld a 25. prosince bude mít na ČR Dvojce premiéru rádio muzikál Strašidlo cantervillské. „Zpívám tam s Jakubem Vaňasem duet Blízko rtům. Je zajímavé, že jsem Jakuba v životě neviděla. Každý si nazpíval svůj part a v rozhlase to dali dohromady,“ prozradila Nikola a dodala, že se s Jakubem pozdravili alespoň po internetu.