Tomáš Klus přiznal: Diváci měli se mnou obrovskou trpělivost
Zdroj: Se svolením Frekvence 1

Tomáš Klus přiznal: Diváci měli se mnou obrovskou trpělivost

Vytvořeno dne 12.07.2022

Hlavní hvězdou prvního Radiokempu Frekvence 1 byl Tomáš Klus. Písničkář odehrál svůj koncert dle svých slov poprvé pouze sám s kytarou v ruce.  Za svůj výkon sklidil nadšené reakce publika. Dění z Radiokempu přenášela Frekvence 1 po celou dobu živě do éteru. Vysíláním všechny provázeli moderátoři Lubka Ponížilová, Míra Michálek a Tomáš Fíla.

„Dnešní koncert byl netradičním zážitkem nejen pro mě, když jsem hrál poprvé v životě sám, ale i pro publikum, které vynikalo obrovskou dávkou trpělivosti a odhodlanosti vydržet až do konce,“ prozradil Tomáš Klus po svém vystoupení v zákulisí. Během hodinového koncertu, který se nesl převážně v duchu improvizace, dostal do varu celý kemp. Podařilo se mu navázat velmi blízký vztah s publikem, které nadšeně reagovalo na všechny jeho vtípky, kterými ho po celou dobu zahrnoval spolu s pořádnou dávkou pozitivní energie. „Myslím si, že tady vznikly hezký vztahy. Díky tomu, že jsme byli na jedné frekvenci,“ zhodnotil písničkář akci.

Během svého vystoupení Tomáš Klus střídal pomalejší a rychlejší skladby. Na rozjezd zahrál Až, následovaly songy jako Chybíš mi, Přičichnutí alergikovo, Fí, DA.MUklův meč, Napojen, Sibyla nebo Pocity. Nechyběla ani Pánubohudooken, ke které přidal písničkář historku, jak za ním po koncertě přišel jeden tatínek mu poděkovat, že se díky této skladbě a slovu prdel naučil jeho syn konečně vyslovovat „R“. Na závěr vystoupení ještě pokřtil svým podpisem modrou kytaru Frekvence 1.

Svůj podpis na ni přidá již příští středu 13. července kapela Buty. Ta bude hostem druhého Radiokempu v Rožnově pod Radhoštěm.