Trapas, na který Míša Dolinová nikdy nezapomene. Hanbou se propadla
Zdroj: herminapress

Trapas, na který Míša Dolinová nikdy nezapomene. Hanbou se propadla

Vytvořeno dne 01.06.2022

V pořadí již čtvrtou módní přehlídkou přivítala léto paní Naty, majitelka butiku v Karlíně. Cílí na jedinečnost a předváděné modely, poskládané z jednotlivých kousků z butiku, získávají na originalitě. I tímto způsobem Naty pečuje o své zákazníky, kdy jim formou přehlídky ukáže cestu k osobitému oblékání.

Moderátorkou večera byla herečka Michaela Dolinová, oděná do šatů, které si sama vybrala hned dvoje šaty v nabídce Naty Šaty. Mohla si to dovolit, protože se už ví, co jí sluší. Takže je vlastně také modelka.

„Nemám trému. Ale trošku jsem zpanikařila, protože texty mám napsané malým písmem. Mám v kabelce brýle na čtení z drogerie za 150 korun a ty fakt vytahovat nechci. Ale nevadí, dám to na dlouho ruku a je po problému,“ věděla si rady Michaela Dolinová, která dostala školu oblékání, když moderovala v televizi. Tam se naučila vše potřebné, ale přece jenom, občas jí něco uteče.

„Stalo se mi, že jsem při moderaci stála na podiu ve výši očí diváků a neoholila si nohy. Upozornila mě na to jedna návrhářka. A já myslela, že se hanbou propadnu. To byl trapas. Od té doby si opravdu dávám pozor, jsem poučitelná,“ usmívala se herečka a prozradila, že má doma rafinované šaty, na které zabírají chlapi. „Jsou fakt hodně vychytané. Stačí málo, oni ti chlapi jsou v tomhle hodně jednodušší.“