V pondělí kriminalista a v pátek Karel v Kukačkách. Podle Davida Novotného si můžete řídit kalendář
Zdroj: herminapress

V pondělí kriminalista a v pátek Karel v Kukačkách. Podle Davida Novotného si můžete řídit kalendář

Vytvořeno dne 19.01.2023

Herec David Novotný je na roztrhání. V pondělí „boduje“ coby vyšetřovatel v kriminálce Místo zločinu České Budějovice a v pátek je k vidění coby otec Karel Holec v druhé sérii oblíbeného seriálu Kukačky.   

„Upřímně, já jsem netušil, že se oba seriály budou na obrazovce takto prolínat. To nemám rád, když to vidím u kolegů, říkám si, že vyskočí i z lednice. Tak z toho nejsem úplně nadšený, že jsem v televizi v pondělí a pak hned v pátek. Pak musím přemýšlet, proč tam nejsem třeba i ve středu. Nejsem na to pyšný, ale do toho zasahovat nemohu,“ usmíval se David Novotný.  

Seriálová postava Karel Holec je strojvůdce a herec skutečně vlak řídil. „Už jsem tuhle mašinku řídil v první sérii. Ale ono je to tak. Ten vlak je oboustranný, dá se řídit z obou stran. Tak profesionál za mne řídí a většina jízdy je pouze má herecká práce, i když mi bylo vysvětleno, k čemu všechny ty čudlíky slouží. Někde v tom seriálu je natočené brzdění a to opravdu brzdím já. A strašně rád houkám, to má i nožní ovládání,“ vysvětloval David Novotný, kterého s ostatními hrdiny seriálu Kukačky uvidí diváci od 20. ledna po třináct pátečních večerů na obrazovkách ČT 1.

Zdroj: Autorský článek