Klímovi uprostřed války Žofiiných rodičů. Jaký je Žofiin táta, nova postava v Ulici?
Zdroj: TV Nova

Klímovi uprostřed války Žofiiných rodičů. Jaký je Žofiin táta, nova postava v Ulici?

Vytvořeno dne 19.01.2023

V seriálu Ulice se již brzy objeví nová postava, o které se v posledních dnech hodně mluví v příběhu Klímových. Jedná se o Žofiina tátu Roberta Duška, který se rozhodl odejít z domova, aby měl konečně klid. Stal se ale pravý opak. Zhrzená manželka mu dělá peklo ze života, což odnáší i jejich dcera Žofie, na kterou toho začíná být moc. Co se stane? A jak zasáhnou Klímovi do dění u Duškových?

Video soubor

Zdroj: Ulice

Byt Ivy (Hana Baroňová) a Vítka (Filip Čapka) Klímových se stává čím dál častěji azylem pro nešťastnou a vystresovanou Žofii Duškovou (Kateřina Ujfaluši), Anežčinu (Karolína Lipowská) kamarádku, do níž je zakoukaný Michal (Karel Klement). Právě on se stal Žofii největší oporou poté, co jeho sestra odjela studovat do Drážďan. Když se mu Žofie svěřila, jaké peklo zažívá doma s náročnou mámou (Marcela Rojíčková), která jí nenechá chvilku volna, aby se náhodou někde neflákala, navrhl jí, že by ho mohla chodit doučovat. Samozřejmě naoko, aby se dostala z mámina dosahu a mohla se volně nadechnout. Stali se z nich přátelé.

Žofie si postupně našla cestu i k Michalově mámě, jež je úplně jiná než její máma. Pro Žofii je to u Klímových oáza klidu, zejména poté, co se její táta (Tomáš Petřík) odstěhoval z domova, protože už nechtěl dál snášet manželčin perfekcionismus. Nejhorší na tom celém je, že si to Žofiina máma ani neuvědomuje a že nyní rozkol mezi rodiči nejvíc odnáší právě Žofie, jež zůstala s mámou bydlet.

Když na sebe Žofiini rodiče náhodou narazí, je z toho vždy obrovská scéna. Tentokrát se jejím svědkem stane nejen Žofie, ale také Iva Klímová, která nakonec zasáhne, aby vynervovanou Žofii ochránila... Jak na její čin zareagují Duškovi? Co je pro Žofii nyní nejhorší? Jak odnáší válku rodičů a z čeho má největší hrůzu? Odpovědi na tyto otázky přinesou nové epizody Ulice už v následujících dnech.

Premiérové díly seriálu Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod. S týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.