Vítěz Survivora vyvedl poprvé do kina svou krásnou přítelkyni
Zdroj: Se svolením IMAX

Vítěz Survivora vyvedl poprvé do kina svou krásnou přítelkyni

Vytvořeno dne 28.09.2023

Budoucnost plnou zabíjejících strojů poháněných umělou inteligencí, boj o přežití a válku mezi stroji a lidmi. To vše a ještě mnohem víc zažili VIP hosté na slavnostní premiéře nového filmu Stvořitel v pražském Cinema City IMAX. Nahlédnutí do nedalekého budoucna si nenechal ujít Robert Jáškow, Lejla Abbasová, Marek Němec, Roman Šebrle, Jan Tuna a další.

Kritiky oceňované sci-fi právě dorazilo do kin. Není tak překvapením, že právě na tento film dorazilo spoustu českých celebrit se svými potomky. Svým synem se na premiéře pochlubila moderátorka Lejla Abbasová. Stejně tak se synem před fotoaparáty zapózovala Štěpánka Duchková. Moderátor Vlasta Korec se po červeném koberci prošel se svou krásnou dcerou a mladého nadějného fotbalistu doprovodil Roman Šebrle coby jeho otec.

Nejen náctileté přilákal nový velkofilm do kina. Na slavnostní premiéru dorazila, ač sama, i herečka Iva Pazderková. Stejně tak moderátor Jan Tuna nebo rapper Jonáš Červninka, známý pod pseudonymem Lipo, který se během letních prázdnin oženil. Poprvé se ve společnosti se svou krásnou partnerkou ukázal Tomáš Weimann, vítěz soutěže Survivor. „Poprvé v kině s Tomášem. Láska moje šťastná. MILUJI!“, svěřila se na svých sociálních sítích. Svou krásnou ženou se pochlubil i herec Marek Němec, kteří přišli ruku v ruce v pestrých outfitech.. Do společnosti po dlouhé době zavítal i influencer Martin Carev, který se širší veřejnosti dostal do povědomí účasti v soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Podobní jako vejce vejci přišel také bývalý přítel Veroniky Kopřivové Miroslav Dubovický se svým dvojčetem.