Výměna manželek: Bývalý politik Matěj Stropnický vyměnil přítele za náhradní manželku
Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Bývalý politik Matěj Stropnický vyměnil přítele za náhradní manželku

Vytvořeno dne 23.03.2021

V dalším díle Výměny manželek uvidíme, jak si mladý bezdětný Dan poradí v osmičlenné domácnosti, ve které je i malé miminko, a jestli si dokáže zasloužilá matka Martina odpočinout na zámku u Matěje Stropnického, který prochází rekonstrukcí.

V nové epizodě se setkáme s partnery, kteří žijí na zámku v Osečanech, Danem (26) a Matějem (37). Dan s Matějem spolu žijí 3,5 roku. Seznámili se velmi romanticky, a to v Národním divadle. Partneři se chtěli odstěhovat z Prahy, nikdo ovšem netušil, že se jejich novým domovem stane zámek, původně mělo jít o chalupu. Nynější rekonstrukce tohoto obrovského sídla je velmi náročná. Matěje s Danem s účastí v projektu oslovila produkce a je začalo zajímat, jak natáčení probíhá.

Na druhé straně se poznáme s Martinou (35), Pavlem (39), Vojtou (3), Pavlem (14), Martinou (14), Šárkou (10), Adélou (7) a Josefem (5 měsíců), kteří žijí v Jablonci nad Nisou. Oba dva mají krom svých společných dětí i děti z předchozích vztahů. Martina tvrdí, že Pavel je celkem líný, a to jí vadí asi nejvíce. Starání se o tak početnou rodinu je totiž velmi náročné.

Když Martina dorazí do svého desetidenního bydliště, bude naprosto v šoku. S velkým údivem bude procházet zámek a obdivovat obrovské prostory a architektonické prvky. Sama se vyjádřila tak, že se bude cítit jako zámecká paní. Zvládne se postarat o takto velkou domácnost?