I přes covid je tu nová soutěž krásy. V porotě usedne sexy kráska Gášpárová
Zdroj: Gabriela Gašpárová

I přes covid je tu nová soutěž krásy. V porotě usedne sexy kráska Gášpárová

Vytvořeno dne 22.03.2021

Soutěží krásy je mnoho, ale ne každá je jedinečná. I takto zní jedno z interních hesel společnosti PFB Promo, která si pro Vás společně s olomouckou galerií Šantovka připravila prestižní soutěž krásy pro malé i velké slečny.

Těšit se můžete na catwalk, promenádu v plavkách, nebo pohovory s porotou. A věřte, že se bude jednat o opravdu jedinečnou podívanou! Setkat se můžete také s modelkami a influencerkami, jako jsou Karolína Mališová, Gabriela Gášpárová nebo Petra Kempná. Dívka roku 2016 Gášpárová také usedne do poroty. „Moc se těším, určitě to bude skvělá akce. Dívky by to určitě měly zkusit,“ usmívá se brunetka.

V rámci Fashion Days, se již nyní můžete těšit na soutěž krásy, která překonává všechny ostatní! Ve dvou soutěžních dnech se uskuteční castingová kola, semifinále i finále, a to rovnou ve dvou věkových kategoriích. Miss Šantovka ve věkovém rozmezí od 13 do 25 let, a Miss Šantovka Junior od 6 do 12 let. Chcete se stát součástí? Tak neváhejte, vyplňte přihlášku a zažijte jedinečnou atmosféru soutěže krásy!

A aby toho nebylo málo, soutěží se o velmi hodnotné ceny. Vítězka vyšší věkové kategorie může vyhrát například automobil na určitou dobu. Nevyhrává však pouze jedna dívka, na 3 vítězky čeká mnoho hodnotných poukazů, jak z oblasti módy a kosmetiky, tak i poukazy pro wellness pobyty, či placené kosmetické zákroky.

Hlavní ale stále zůstává kontrakt s modelingovou agenturou PFBPromo a roční spolupráce s obchodní galerií Šantovka, která perfektně nastartuje kariéru začínajících modelek!