Z křehké modelky se stává ranařka. Hanka Mašlíková trénuje na soutěž Bikini fitness
Zdroj: herminapress

Z křehké modelky se stává ranařka. Hanka Mašlíková trénuje na soutěž Bikini fitness

Vytvořeno dne 08.03.2022

Ani dávná soutěž miss, ani narození potomka a vlastně ani kdysi přetřásaný (neuskutečněný) rozvod nevystihuje to, co se v současnosti odehrává na sociálních sítích modelky Hany Mašlíkové. Ještě před několika měsíci podle mnohých vnadná „Mašle“, jak jí přezdívají ti, co se smějí, se rozhodla uskutečnit svůj sen a zúčastnit se soutěže Mr. Universe Prague v kategorii Bikini fitness a to je tak trochu pro mnohé důvod bouře na Hančiných sociálních sítích.

Hanka totiž „najela“ na tvrdý jídelníčkový režim a hlavně se svěřila do rukou trenéra Martina Svobody, který ji den co den „trýzní“ ve fitku. Její postava se tak změnila doslova v samý sval a to se mnohým diskutujícím nelíbí. Jedni chválí její pevnou vůli, s kterou se pustila do tréninku a kladně hodnotí její nově nabyté tělesné proporce, jiní ji kritizují příkladně za ztrátu ženského těla připomínající spíše tělo muže. Dokonce jsou i tací, kteří jí prorokují útěk jejího manžela za opravdovou ženskou.

„Souhlas…odporné. Toto je totiž ukázka pomatenosti světa. Falešné hodnoty a převrácené funkce ve společnosti. Z žen se stávají chlapi a naopak,“ píše jeden z mnoha mužů, kterým se současné Hančino tělo nelíbí. S negativním hodnocením se přidávají také ženy: „Ne, Hani, promiň, za mě ne. A sportuji od malička…“

Mnozí se však „Mašle“ zastávají: „Hani, kdybych měla sílu a moje zdraví by mi to dovolilo, byla bych šťastná, kdybych tím mohla též projít. Seš stále krásná ženská a hlavně dříč. Smekám a fandím. Všichni ostatní co píšete ty blbosti, běžte někam. Ať si každý žije, jak chce,“ vyznává se ze svých pocitů jedna z přispívajících.