Nové postavy v Ulici. Jak se Sáře vrátí do života její temná minulost?
Zdroj: TV Nova

Nové postavy v Ulici. Jak se Sáře vrátí do života její temná minulost?

Vytvořeno dne 07.03.2022

Sára už nějakou dobu seká latinu, ovšem moc dlouho jí to nevydrží. Z její minulosti se zčistajasna vynořili dva bývalí kumpáni – Riči a Fógl. Kluci mají navíc pocit, že jim Sára hodně dluží. A svůj dluh si začnou co nevidět i vybírat. Kdo tihle nováčci v Ulici vlastně jsou a koho diváci TV Nova už dobře znají?

Sára (Ema Businská) v pátek jen koukala, když si to do bistra sebevědomě nakráčeli Riči (Adam Langer) a Fógl (Jiří Šimek). Ve snu by ji nenapadlo, že právě tihle dva se vyloupnou v Ulici a budou se tvářit, jako by se nic nedělo a že jsou její největší kámoši. Ano, znají se už nějaký ten pátek, ovšem Sára udělala před pár měsíci za touto minulostí tlustou čáru. Díky Anče i Danovi se jí podařilo začít znovu. O co více je Sára nyní spokojená, o to reálnější hrozbou pro ni Riči a Fógl jsou. „Riči a jeho kumpán Fógl jsou dvojka, která se jen tak nevidí. Mají neuvěřitelnou souhru a občas je to s nimi opravdu napínavé. Dáváme do toho všechno, doufáme, že se diváci budou bavit,“ naznačuje budoucí vývoj děje Adam Langer. Právě Riči s Fóglem skončili ve vazbě, když se začalo vyšetřovat vyrabování Šárčina krámku, jehož se před pár měsíci zúčastnila i Sára, která dle vlastních slov pouze hlídala venku, zda je vzduch čistý. Když kluky zatkli, měla Sára hodně nahnáno, že ve vězení skončí taky. To se naštěstí pro ni nestalo. Teď jsou kluci zase zpět ve hře. A jejich páteční návštěva v bistru rozhodně nebyla jen připomínkou starých časů.

Riči, vlastním jménem Richard Vitouš, a Fógl, vlastním jménem Antonín Ptáček, jsou nerozluční parťáci snad odjakživa. Bez sebe nedají ani ránu, navzájem si kryjí záda, Fógl by Ričiho nikdy nepodrazil. U mazanějšího a zákeřnějšího Ričiho to tak jednoznačné není, ale muselo by mu téct opravdu hodně do bot, aby poslal Fógla ke dnu. Riči s Fóglem se životem protloukají, jak to jen jde. Ani jeden z nich neměl v dětství ideální rodinné zázemí. Proto si brzy zvykli postarat se sami o sebe, žít ze dne na den a ctít pravidlo džungle – silnější, v případě Ričiho i chytřejší, přežije. Na živobytí si obstarávají různými podvody a krádežemi, ve snu by je nenapadlo jít někam pracovat. Ke všemu toho ani moc neumí, samozřejmě kromě paření a rozhazování peněz, což není ta nejlepší vizitka pro případné zaměstnavatele. Období, kdy jsou v balíku, se u nich proto velmi rychle střídá s momenty, kdy nemají ani vindru. A zrovna teď, když se po propuštění z vazby rozkoukávají a řeší co dál, by se jim nějaké peníze do začátku hodily. A nejen to... Jaké páky mají na Sáru? Co kvůli nim provede? A jaké vztahy spolu mají? Proč by měl být Dan ve střehu?

Představitele Ričiho už diváci znají, byl totiž jedním z výrazných studentů v úspěšném seriálu Pan profesor, který TV Nova vysílala na podzim. Ztělesnil tam bohatého propadlíka Davida, který má komplikovaný vztah se svým workoholickým otcem. „V Ulici jsem o něco víc odkázán sám na sebe, u Pana profesora fungovala naše „třída“ jako třicetičlenný tým a na naší souhře záviselo strašně moc,“ porovnává natáčení seriálů TV Nova představitel Ričiho. Celý rozhovor s Adamem, kde prozrazuje třeba i to, jakým překážkám musí jako začínající herec čelit,  je k dispozici v příloze.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 03.09.2022 08:14
Sára je krásná mladá holka mohla by to s nima rozdat a s daném si dát trojku Sára je mladá náruživá dychtivý po sexu ta by určitě zvládla tři ptaky najednou určitě by se ji to libilo