Změnila se k nepoznání. Charlotte Štiková zhubla neuvěřitelných 60 kilo
Zdroj: herminapress

Změnila se k nepoznání. Charlotte Štiková zhubla neuvěřitelných 60 kilo

Vytvořeno dne 20.01.2023

Od puberty se mladší sestra Ornelly Koktové Charlotte Štiková (26) trápila se silnou nadváhou. Vážila téměř 120 kilogramů. Pak ale bouchla do stolu a rozhodla se pro ráznou změnu.

Zkoušela už nespočet diet, ale vždy neúspěšně. Za poslední dva roky ale zhubla neskutečných 60 kilogramů. „Nyní vážím 58 kilo. Je to poprvé v životě, co se mi to podařilo. Trápila jsem se už od malička a jsem velmi ráda, že se mi to podařilo, a že si tu váhu držím,“ řekla Super.cz Štiková s tím, že víc už hubnout nechce.

Obezita ji omezovala, dělal jí problém sebemenší pohyb. I proto se schovávala v ústraní a nechodila mezi lidi. Až teď udělala výjimku a svou novou postavu, předvedla na Playboy party a všechny ohromila.

Rozhodnutí jednou pro vždy zhubnout předcházelo to, že se párkrát viděla v televizi. Navíc se přidaly zdravotní problémy. „Třeba mi skřípaly nervy v zádech, bolely mě i klouby. Říkala jsem si, že je škoda zahodit mládí v těle, ve kterém se necítím dobře. A když mám docela hezký obličej, byla by škoda se pořád skrývat v nějakých hábitech,“ svěřila se nedávno na iDnes.cz. Teď je se svou postavou vskutku spokojená a chystá projekt, kde chce prozradit, jak se jí podařilo shodit nadbytečná kila.