Známý stylista Jan Pokorný spáchal sebevraždu. Oblékal Schneiderovou, Krainovou a další celebrity
Zdroj: herminapress

Známý stylista Jan Pokorný spáchal sebevraždu. Oblékal Schneiderovou, Krainovou a další celebrity

Vytvořeno dne 02.12.2022

Český stylista Jan Pokorný, který ladil oblečení našim předním herečkám, modelkám či zpěvačkám, ve čtvrtek ve večerních hodinách spáchal sebevraždu skokem z okna svého bytu na pražských Vinohradech. Bylo mu 39 let.

Výjezd na místo neštěstí potvrdil jak policejní mluvčí, tak i mluvčí záchranářů. „Po 20. hodině jsme na žádost policie vyjížděli do ulice U Rajské zahrady, kde se nacházel devětatřicetiletý muž po pádu z výšky. Bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem. Na místo vyrážela lékařská i záchranářská posádka, které pak vystřídal koroner,“ uvedla mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Jan Pokorný byl ve své branži uznávaným odborníkem, proto zpráva všechny hodně šokovala. Okamžitě zareagovali a bylo vidět, že jsou hodně smutní.

Iva Kubelková na sociální síti uvedla: „Neeee. Nechci tomu věřit.
Odpočívej v pokoji Honzí. Je mi to moc líto. R.I.P.“

Modelka Simona Krainová mimo jiné napsala: „Moment, kdy hlava nestačí pobrat informaci, kdy tě zabolí u srdce a duše má v těle najednou málo místa. Střípky vzpomínek jako ve starém kině, najednou jen ty nejhezčí, ty ostatní krutě zamrzí. Proč?“

Módní návrhářka Beáta Rajská si na sociální síť dala společnou černobílou fotografii: „S věčnou vzpomínkou. A i když je tato fotka černá, Tvůj život byl barevný. Odpočívej v pokoji Honzíku.“ 

Důvod, proč Jan Pokorný skoncoval se životem, není zatím přesně znám. Podle informací Super.cz prý neunesl rozchod partnerem.