Zpěvačka Miluše Voborníková vyrazila do společnosti. Na party ji vytáhla kamarádka Sobotová
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Miluše Voborníková vyrazila do společnosti. Na party ji vytáhla kamarádka Sobotová

Vytvořeno dne 03.06.2021

Dovozci moldavských vín využili příznivé situace a uspořádali přátelskou zahradní party v moldavském stylu. Krojované hostesky, degustace moldavských vín, projekce dokumentů z Moldávie a moldavská hudba. Pozvání na tuto jedinečnou akci přijala také zpěvačka Miluše Voborníková, bývalá hvězda Divadla Semafor.

„Nebýt Adiny Sobotové, tak tu asi vůbec nejsem. Obvykle na tato setkání nechodím a ani nejsem zvaná, ale nevadí mi to. Bydlím v Říčanech a ono je to všechno trošku z ruky,“ usmívala se zpěvačka a poctivě hodnotila vzorky moldavských vín.

„Piji jen bílé víno a nyní zjišťuji, že i to červené je dobré. Nejsem velký pijan. Vždycky jsme spíš hlídala ty ostatní. Byla jsem ta zodpovědná, možná i protivná. Mám víno ráda, ale vím, kdy mám dost,“ smála se Miluše Voborníková a dodala, že ji s manželem, zpěvákem Petrem Spáleným čeká docela dost práce. „Teď musíme s Petrem a Apollo bandem nahradit všechna ta vystoupení, co jsme už dvakrát překládali. Nové koncerty naskakují a my ještě nemáme dohrané ty minulé. Doufáme, že se situace zase nezvrhne a budeme pracovat normálně dál,“ uvedla Miluše Voborníková a připila si na zdraví moldavským vínem. Červeným!

 

 

 

Default User Image
milivoj jiricny, 03.06.2021 15:12
Těmto UMĚLCŮM jak se říká leze parte z prdel-e,ona 71on 77let,ona vypadá na 120 a kdo se na TO má koukat,ta lakota,nebo hladovost,nebo jak to nazvat,co je tam drží,že nejsou soudní a nejdou do pryč,jak píše pan Šmeček-To není možné.
Default User Image
veselmir, 03.06.2021 15:52
Pokud mají i ve svém věku fanoušky, tak proč by nevystupovali ?
Default User Image
Dagmar Šípová, 03.06.2021 19:31
Taky myslím, je dost starších lidí, kteří je mají rádi.
Default User Image
Ivan Šikl, 03.06.2021 16:59
Ty Milivoji!!! podívej se do zrcadla a zamysli se nad sebou, jak budeš vypadat v jejím věku. To co jsi napsal může napsat jen primitiv s IQ silně pod bodem mrazu. Pokud se na tyto lidi nemůžeš dívat, tak se dívej jinam a zavři ten otvor co máš pod nosem a nevypouštěj ten hnůj co z tebe leze! Hlavně myslí, jak budeš vypadat ty, pokud se toho věku dožiješ!!!

Default User Image
JiříPetružálek, 04.06.2021 00:02
Máte pravdu. Až jim bude tolik tak z nich budou kostry.