Zpěvák Petr Spálený po vyprodaném koncertu zamířil k doktorovi
Zdroj: herminapress

Zpěvák Petr Spálený po vyprodaném koncertu zamířil k doktorovi

Vytvořeno dne 28.04.2022

Jestliže se zpěvák Petr Spálený (78) kvůli několika závažným operacím neobjevoval delší dobu na pódiu, tak ani nyní na prkna Divadla Broadway nepřišel úplně fit. Přesto plný sál Divadla Broadway tleskal ve stoje.

Na koncert legend československé hudební scény Petra Spáleného a Milušky Voborníkové (72) dopajdal zpěvák Petr Spálený s ortézou, protože si po pádu poranil koleno. „Hned druhý den po koncertě jdeme na kontrolu. Je dobře, že nemusí mít Petr berle. Zbytečně by mu vadily,“ prozradila Spáleného životní partnerka Miluška Voborníková.

Diváci ve vyprodaném sále si tak po delší pauze mohli poslechnout notoricky známé skladby jako Plakalo bejby, Kdybych já byl kovářem nebo Až mě andělé, a to za doprovodu tradičního Apollo bandu. Prostor dostala ani hvězda Semaforu Miluška Voborníková.

Lidem se koncert líbil. Notovali si, tleskali, zpívali a nechtěli Petra Spáleného a Milušku Voborníkovou pustit z pódia. Svědčí o tom i fakt, že celý koncert se s přídavky protáhl o dobrou půl hodinu.

 

 

 

Default User Image
Martina, 28.04.2022 21:05
Měla jsem to velké štěstí a na koncertě jsem byla. Jedním slovem nádhera. Všichni jsme se za podpory Petra vrátili do mládí. Moc díky???
Default User Image
Marie , 01.05.2022 20:54
Také jsem byla na koncertě a když se objevil už mě tekli slzy a myslím že ne jenom mě koncert byl nádherný přála bych celé kapele Apolo i Petrovi a Milušce aby jim to vydrželo co nejdéle.

Default User Image
Sandra, 02.05.2022 14:50
Vážená Marie, dříve než něco napíšete, zopakujte si gramatiku.
Default User Image
Hana Štěpánková , 08.05.2022 22:47
Dobrý večer Sandro, tak to tak nehroťte, myslím, že občas nějakou chybu udělá každý. Hezký večer
Default User Image
johan, 02.12.2022 21:48
no vážená,ono tu zde tak nejde o gramatiku,ale spíše o pocit,vy nevíte zase jiné věci,lidi a to jako lidstvo samo jsou tvorové chybující na tom nikdo nic nezmění.....................
Default User Image
Janine, 01.05.2023 19:57
Myslím si,že Spálený udělal dobře že odešel od Pavlíny Filipovský.
Ona se, díky němu,má teď dobře,má hezkého mladšího manžela,ona též vypadá hezky,hodí se k sobě a sluší jim to spolu.Holt správnej chlap ze Šumavy.