Zpěvák Ondřej Bábor potetoval zadeček své přítelkyni. Co bude mít pod plavkami?
Zdroj: herminapress

Zpěvák Ondřej Bábor potetoval zadeček své přítelkyni. Co bude mít pod plavkami?

Vytvořeno dne 16.03.2023

Vysekaným tělem ozdobeným novou kérkou se bude chlubit muzikálový zpěvák a vášnivý motorkář Ondřej Bábor. Občas sice sykne bolestí, ale jinak trpělivě čeká, až tatér mistrovské dílo dodělá. Ondřej Bábor přiznal, že také dostal možnost pracovat s tatérským strojkem. Svůj zadeček tomu „obětovala“ Ondrova přítelkyně, též tatérka.

„Trošku jsem se vytahoval, že je to jednoduché. Natálka mi vrazila tetovací jehlu do ruky, ať si to tedy zkusím. Na zadek jsem jí vytetoval takovou včeličku, aby to nebylo úplně vidět. Ale v plavkách vidět bude. Tatér ze mne určitě nebude. Je to sice také umělecká sféra, ale každý ať se drží toho, co umí,“ usmíval se Ondřej Bábor, který si ke svým stávajícím kérkám přidal „obrázek“ přes celá záda. „Není lehké vymyslet něco smysluplného, co si necháte navěky zvěčnit na tělo. Miluji Michelangela a Florencii, tak socha David pro mě byla jasná volba, k tomu jsem přidal zrození Adama a florentský Dóm. Ještě jsem tam chtěl motorku, ale to mi přítelkyně Natálka rozmluvila. Nebudu lhát, dám na její názor. Je přece jenom tatérka a má pro to cit,“ uvedl Ondřej Bábor. Nová kérka je velká, proto Ondru čekají ještě dvě, tři sezení, než bude hotovo.  

„Svoje první tetování jsem si nechal udělat právě v tomto salonu Skinlab tattoo Praha a byl to anděl na hrudníku. Než ale k tomu došlo, trvalo to nějakých šest let, než jsem se ujistil, že tetování opravdu chci. Měl jsem strach, že kvůli kérkám nebudu moci hrát v divadle. Ale potom, když jsem viděl Ježíše na kříži v podání Vaška Noida Bárty, který je také hojně ozdobený kérkami, šel jsem do toho,“ smál se zpěvák a dodal, že například Karel Heřmánek st. v Divadle Bez zábradlí byl z jeho tetování nadšený, protože pro roli v muzikálu Cikáni jsou do nebe je tetování jako dělané. Naopak v muzikálu Romeo a Julie si musel viditelné kérky zamaskovat.

Ondřej Bábor má domovskou scénu v Divadle Broadway a v šatně kolegové a kolegyně jeho tetování pečlivě zkoumají. „Ne každý má tetování rád, a protože se fakt snažím, aby to bylo spíš umělecké dílo, tak se většinou líbí. A protože jsem získal nové fanynky z řad uvaděček, budou moje tetování asi fakt dobrá.“