Ivana Jirešová zabránila katastrofě! Zachránila majetek za statisíce
Zdroj: herminapress

Ivana Jirešová zabránila katastrofě! Zachránila majetek za statisíce

Vytvořeno dne 14.10.2020

Herečka Ivana Jirešová je patronkou finalisty Muže roku Alexe Kozáka a i přesto, že je finále soutěže z důvodu koronavirových opatření odloženo, Ivana a Alex pokračují v nácviku volné disciplíny. Schůzku si dali na Alexově nově otevřené estetické klinice v Praze a Ivana Jirešová přišla právě včas! Po nové podlaze tekla voda!

„Hned jsem vyběhla před kliniku, kam akorát přijel Alex se svým kamarádem, loňským finalistou soutěže Muž roku, Lukášem Moučkou a hnala jsme kluky dovnitř, aby zastavili vodu,“ vysvětlila herečka. A protože je Ivana Jirešová opravdu nadaná kutilka, pomohla také Alexovi při zvelebování jeho nového pracoviště.

„Alex otvírá estetickou kliniku, kde se budou mimo jiné věnovat podpoře léčby psoriázy -lupénky. Ráda jsem mu s tím pomohla. Je mladý, o něco se snaží, nesedí s rukama v klíně. Je hodně pracovitý a to se mi líbí. Mám ráda fyzickou práci. U sebe doma jsem spoustu věcí dělala sama. Miluji malování. Poslední dobou už to nedělám tak aktivně, protože času a sil je míň. Pustím se i do stropů. Štafle mi nevadí a akorát mne z toho bolí za krkem. Nevím, jak to ten Michelangelo dělal,“ smála se herečka a dodala: „Pokud by byl chlap v baráku, určitě bych všechny kutilské práce ráda nechala na něm. Když není, musím sama. Teď mám ale ve schránce nabídku na hodinového manžela. Asi zavolám. Dům je dvanáct let starý a potřebuje údržbu.“

Služeb estetické kliniky herečka určitě využije. „Mám domluvenou mezoterapii, to je aplikace kyseliny hyaluronové pomocí mikrojehliček do pleti, kterou zpevní a omladí. Potřebuji to, každé ráno víc a víc. Když člověk odpočívá, ani mu to nepřijde, ale když se v divadle pořád líčím, pleť dostává zabrat. Stárnu jako každý,“ uvedla Ivana Jirešová a po odvedené práci se ráda vložila do rukou sympatické pracovnice estetické kliniky. S Alexem se znovu při další zkoušce a potom až při finále soutěže Muž roku.