Zpěvačka Alžběta Kolečkářová ze SuperStar nezadržitelně přibírá na váze
Zdroj: Alžběta Kolečkářová,

Zpěvačka Alžběta Kolečkářová ze SuperStar nezadržitelně přibírá na váze

Vytvořeno dne 13.10.2020

 

Není to tak dávno, kdy se finalistka SuperStar chlubila, jak se jí podařilo výrazně zhubnout. Teď se ale bude muset na pár měsíců se svou štíhlou postavou rozloučit. Na sociálních sítích oznámila své druhé těhotenství. Se svým přítelem vychovává dvouletého syna Louise. Zda její druhý potomek bude chlapeček nebo holčička, to bude i pro ni samotnou překvapením. Pohlaví miminka zatím nezná. 

"Letos se toho stalo opravdu hodně. Tento podivný rok mi přinesl spoustu sil a nadšení z mé práce, ale také spoustu pádů. Nevyšlo několik spoluprací na nových písních a díky koronaviru nám kompletně zrušili všechny plánované letní koncerty. Teď jen trneme, jak to bude na Vánoce. Některé termíny tam máme rezervované už déle než rok," prozradila Alžběta a neskrývala smíšené pocity. "Bezpečí lidí je samozřejmě to nejdůležitější, ale někdy mi tato opatření hraničí až s politickou propagandou. Já se osobně nevzdávám a věřím, že si do konce roku před mojí mateřskou pauzou ještě někde zahraji," dodala.

A jak to má s hubnutím? "Tento rok přinesl spoučasně spoustu zvratů. Sotva se nám podařilo postavit na nohy novou kapelu, začali nám pořadatelé rušit akce. A podobně to je s mým hubnutím. Během těhotenství mě čeká neodmyslitelný příbytek na váze, ale dieta počká. Je to tak, jak má být, vše se děje z určitého důvodu. A já jsem moc šťastná, že na jaře budeme čtyři," uzavírá s úsměvem mladá zpěvačka.

I když během léta Alžběta koncertovala jen minimálně, rozhodně neztratila pracovní nasazení a natočila novou píseň Halucinace. Ta se stala sondtrackem ke krátkometrážnímu filmu Bludy v režii Kariho Ovi a Ayakamon TV, s nímž jeho tvůrci soutěžili v rámci projektu 48 Hour Film Project. V nejbližších dnech k novému singlu vypustí Alžběta do světa i videoklip.