Jakub Kohák se proměnil ve světovou star. Na filmovém festivalu si ho spletli s Johnny Deppem
Zdroj: herminapress

Jakub Kohák se proměnil ve světovou star. Na filmovém festivalu si ho spletli s Johnny Deppem

Vytvořeno dne 14.11.2021

Herec a režisér Jakub Kohák se jako mávnutím proutku proměnil v elegána, srovnatelného s filmovou hvězdou. Stačilo k tomu málo: oblek šitý na míru, originální materiál a samozřejmě stále překvapující osobnost Jakuba Koháka. Jak se stane, že se Instalatér z Tuchlovic promění v gentlemana a ozdobu společnosti?

„Obleky Bernhardt, to se nosí samo. Dokonce i kolemjdoucí se zastaví a ptají se, kdo to dělal. Jako nová tvář této značky mám možnost si vyzkoušet i to, co bych si sotva vzal na sebe. Třeba boty Kadlexky, které se nosí bez ponožek. Tenhle krásný oblek jsem měl poprvé na sobě v Karlových Varech na festivalu. A bylo úsměvné, že si mě v šeru spletli s Johnny Deppem. Lidé na něj čekali a prvních dvacet vteřin byli u vytržení, až pak pod lampou prohlédli, že nejsem světová hvězda. Teda Johnny přijel, ale byl o hodně hůř oblečený než já, fakt o hodně,“ usmíval se Jakub Kohák, jehož fotografie zdobí nejen výlohu krejčovství, ale také limitovanou edici vín. „Fotografie obleků z katalogu jsme použili na etikety limitované edice vín z mých vinic v Jižní Francii, které jsem speciálně věnoval pro tuto příležitost. Je to limitka, takže vzácnost!“

Jakub Kohák v elegantním obleku na vás bude shlížet ve výloze krejčovství v pasáži Černá růže. Upoutá vás, protože jeho saku a pohledu alá James Bond jednoduše neodoláte.