Tlouštíci: Zvládne Eva zhubnout? Co dělá špatně?
Zdroj: TV Prima

Tlouštíci: Zvládne Eva zhubnout? Co dělá špatně?

Vytvořeno dne 11.11.2021

Eva se málo hýbe a věnuje se výhradně dětem, což je jistým stereotypem, který k přejídání přímo svádí. Navíc miluje sladké. Ovšem její boj s přebytečnými kily i cesta za štíhlým a zdravým tělem by mohla být motivací i pro další ženy, které po porodu a v domácím zápřahu zkrátka bojují o každý kilogram

Cesta za novým životem a novou postavou Evě právě začíná, ale dříve, než začne hubnout, musí projít řadou vyšetření. Na to, aby hubla zdravě, bude po celých osm měsíců se svým týmem dohlížet přední česká obezitoložka, která i díky tomu, že sama dokázala zhubnout přes 30 kg – lékařka Dita Pichlerová.

Problémem se zdá být to, že Eva je na mateřské dovolené, a to se člověk stravuje jinak než v pracovním procesu. Aby bylo jasno, kde se stala chyba, je potřeba sepsat jídelníček a na týdenní souhrn se podívá výživová poradkyně, paní doktorka Karolína Hlavatá. 

Povede se Evě zamilovat si pohyb a překonat sebe sama? Eva se do pohybu pustila s maximálním nasazením. A když manžel po pohybu tak toužil, proč ho taky nezapojit? Po takovém úsilí musí od Dity Pichlerové přijít určitě jen samá chvála. Právě pohyb je jedním z důležitých faktorů zdravého hubnutí, a jakmile se nepovede najít v sobě lásku k němu, je tu problém. Eva se naštěstí snaží a ví, že každým krokem míří ke své vysněné zdravé postavě.

Na pomoc přijde také plastická chirurgie. Blíží se finále a je čas na to skoncovat s negativní minulostí a z té pozitivní se poučit a vzít si zpět svůj život. Zabojuje o něj Eva? A co na to MUDr. Dita Pichlerová a další odborníci?