Janda jako bezdomovec. Na Václaváku mu házeli peníze do futrálu. Kolik dala Bohdalová?
Zdroj: Se svolením Olympic

Janda jako bezdomovec. Na Václaváku mu házeli peníze do futrálu. Kolik dala Bohdalová?

Vytvořeno dne 24.06.2021

Jiřina Bohdalová, Martin Dejdar, Aleš Háma, Michal Malátný, Petr Kolář, Antonín Panenka, Jakub Ludvík, Miss 2018 Lea Šteflíčková nebo Marta Jandová či manželka Petra Jandy Alice si zahráli v novém klipu skupiny Olympic k písni „Nemám páru“. Petr Janda v něm sám hraje bezdomovce a nechá si od slavných osobností házet peníze do klobouku!

Zdroj: Olympic

„Nový klip je o homelesákovi, který není homelesákem, ale přivydělává si hraním na Václaváku. Hraje tklivou píseň o holce, která ho opustila, a doufá, že mu tam kolemjdoucí vhodí pár peněz. Když vše skončí a publikum se rozejde, přijíždí mercedes se šoférem a veze ho domů,“ popisuje obsah nového videa Petr Janda.

Skupina Olympic má za sebou i přes koronavirovou krizi rušné období. Poslední album s názvem Kaťata sklidilo velké ohlasy u fanoušků i v médiích. V únoru následoval vůbec první videoklip z tohoto alba ke skladbě „Pálím tvář“. Nyní přichází kultovní skupina se šokující novinkou. Režie klipu se ujali Jiří Vrkoslav a Petr Janda, kamery Petr KozákOndřej Ctibor.

„Do klipu jsem šla, protože kdykoliv by Petr něco požadoval, tak já mu to vždycky splním. Je to můj kamarád, jsem v rodině, neboť jsem kmotrou Anežky, takže se cítím jako v příbuzenském vztahu,“ vysvětluje svou účast herečka Jiřina Bohdalová. 

„Petr Janda je takový můj hudební otec. Jsme kamarádi, máme se rádi a zahrál jsem si mladého Petra v muzikálu Jak se lítá vzhůru,“ popisuje svůj vztah k Jandovi moderátor a zpěvák Aleš Háma. 

„Účastí v klipu legendy se sám stávám malinkatou legendičkou, což se nedá odmítnout,“ uzavírá důvod své přítomnosti herec Martin Dejdar. 

Legendární skupina Olympic na letošní rok chystá živá vystoupení, ale slaví také mnoho významných jubileí. Basista Milan Broum oslavil nedávno sedmdesáté narozeniny a čtyřicet pět let působení v kapele. Nový klávesista Pavel Březina oslaví zanedlouho padesátiny. Příští rok pak čeká Olympic šedesát let existence a Petra Jandu osmdesáté životní výročí.

 

 

 

 

Default User Image
Karel, 24.06.2021 13:05
Mislím,že by mněl mít už našetřeno a nežebrat jak bezdomovec po ulicích.Co vím,tak mněl minimálně už 8 koncertů,ale asi hodně utrácí.Na jednom koncertu abych nemusel platit sem lez přes plot a roztrhnul si tepláky.Mněl by my to zapaltit.A taky by si měl jednou za čas naladit kitaru.
Default User Image
Petr Hovorka, 24.06.2021 20:37
Vážený Karle,chce si to přečíst,poslechnout,chvilku popřemýšlet(pokud je čím) a pak možná i něco napsat,,dle toho co píšeš jseš asi nevyštudovaný houmelsák ty:)D
Default User Image
Vlastimil Skoumal, 25.06.2021 21:43
Přečtěte si celý článek ! Ne jen titulek! Jo, a fakt super čeština !
Default User Image
Ivana, 26.06.2021 12:28
Pane Karle, chodil jste do školy a v jaké třídě jste ji ukončil? Hrůza.
Default User Image
Lucas, 24.06.2021 15:00
Hermane proč do uvodky píšeš větu kolik dala Bohdalová když v článku ve finále za prvé žádná částka není a za druhý každý ví že Bohdalka je držgrešle lakomá, která by nikomu nic jen tak nedala . Snažíš se jen nachytat lidi aby na to klikli ty ubožáku. Když nedokážeš lidi přitáhnout fakty, tak nepiš vůbec nic ty nulo.
Default User Image
Vaklav, 24.06.2021 21:47
.. pí Bohdalová mě připomíná mého bratra / už je na věčnosti / o kterém jsem vždy říkal pro jeho lakotu, opatrnost, hamižnost a jiné, že se musí na noc svazovat, aby se ze spaní neokrad. Vždycky se tomu smál a dával mě za pravdu. Jinak paní Herečka, všechna čest.
Default User Image
Petr Hovorka, 24.06.2021 20:35
Písnička parádní jako vždy od Jandy,ale ten plebs okolo je hrůzinec :( škoda,,,,
Default User Image
Petr, 25.06.2021 09:13
dokud měli koncerty měli prachy. A teď budou brecet jak živou jo dokud jim dávali tak byl slavný aspon sám vidí jak je těžké se živit muze jít pomáhat hasičům na Moravu lidem co teď je potkalo ty nemáš střechu nad hlavu tem by mel jít pomáhat udělat koncert jako nadaci a sám by taky natom trochu viděla a lidem předal peníze tím by si udělá jméno ale takhle suší moc nepomohl . Udělej koncert a pro Moravu a uvidis ze to jde . A mas tady radu jak začít hrát umíš spivat taky písničky mas hezky tak jando koukej jít udělat koncert. A budes víc slavný než někdo jiný te předběžně
Default User Image
Josef, 25.06.2021 11:09
Neuvěřitelně hrozný střih kamery, písničku jsem si poslech, ale bez klipu, bolely mě z toho oči.