Jedinečný orchestr Police Symphony Orchestra - z Litomyšle na Křižíkovu fontánu
Zdroj: Se svolením Police Symphony Orchestra

Jedinečný orchestr Police Symphony Orchestra - z Litomyšle na Křižíkovu fontánu

Vytvořeno dne 12.07.2022

 

Ojedinělá show symfonického orchestru Police Symphony Orchestra, který standardně čítá více než šedesát talentovaných mladých hudebníků, přinese populární a další známé skladby v jejich vlastním podání. Tohle uskupení využívá sílu symfonického zvuku nejen prostřednictvím filmové hudby, ale dokáže svůj elán přenést i do tanečních a rockových vypalovaček, co nechybí na žádném správném letním mejdanu.

V ojedinělých prostorách Křižíkovy fontány se představí originální hudební těleso z Police nad Metují v čele s kmenovými pěveckými sólisty Karolínou Soukupovou, Vendulou Příhodovou a Janem Sklenářem také se svými hosty – zpěvačkou Barborou Polákovou, dechovým showbandem Brass Avenue, Janem Maxiánem nebo Jakubem Tenglerem a Michalem Šupákem z Noisy Pots.  

Na pražském Výstavišti, kde to nejlepší ze svého zejména večírkového repertoáru opře Police Symphony Orchestra o stálé, ale i hostující pěvce a své hudební hosty. Bacha ani Mozarta nečekejte, co vás ale nemine, je protančený večer se stočlenným uskupením na jednom pódiu, co vás nenechá sedět! Zkrátka tenhle večer k vám nezasednou symfonici ve fracích!

Kde a kdy? Výstaviště Praha, Křižíkova fontána, dne 17.7. 2022