Jiří Krampol je po nemoci opět ve formě. V Bastardech vyfasoval roli mafiána
Zdroj: herminapress

Jiří Krampol je po nemoci opět ve formě. V Bastardech vyfasoval roli mafiána

Vytvořeno dne 17.03.2023

Černé kvádro, bílá šála, kapsy plné peněz a zlé úmysly. To je role Jiřího Krampola v posledním díle filmové série Bastardi režiséra Tomáše Magnuska, kde si střihl roli nejstaršího z mafiánské rodiny. Mstí se za smrt syna a vnuka.

„S Tomášem dělám strašně rád. Má dar, že i když má někdy blbý kecy, dovede navodit bezvadnou atmosféru. Řekl mi, že než to se mnou švihne, tak ještě něco uděláme. A už měl roli ve čtyřce Bastardů. Děkuji mu, že mě obsadil. Já už hrál pár takových bossů a nemám s tím problém. Nejtěžší je kladný hrdina, tam není co hrát,“ usmíval se odpočatý Jiří Krampol. „Byl jsem nastydlý a z nemocnice jsem se vrátil vylepšený. Ale něčeho se už nezbavím. Mám astma, a když se mění počasí, bolí mě noha. Před 35 lety mi ji nechtěně na jevišti zranil Jirka Bartoška a od té doby to bolí.“

Jiří Krampol letos oslaví 85. narozeniny. „ To je hrozný, vždyť mi nedávno bylo dvacet. Mám 19. června v Divadle Broadway slavnostní večer Život je sranda, přijde hodně známých osobností, které mi budou blahopřát, tak jsem zvědavý. Lístky jsou už v prodeji,“ zve Jiří Krampol diváky.

Mezi gratulanty budou určitě i tvůrci a herci filmu Bastardi 4, který měl včera ve Slovanském domě premiéru a zúčastnili se ho například Zdeněk Godla, Gabriela Gašpárová, Natálie Grossová, Igor Bareš, rapper Raego, Eva Čížkovská, Nikola Ďuricová, Adam Kajumi, André Tatarka, Petr Reif a další.