Jiří Krampol vyslal své Haničce do nebe srdceryvný vzkaz
Zdroj: herminapress

Jiří Krampol vyslal své Haničce do nebe srdceryvný vzkaz

Vytvořeno dne 30.03.2021

 

Česká herecká legenda Jiří Krampol neprožívá v poslední době příliš hezké období. Po smrti své milované manželky Hanky prodělal koronavirus a vypadalo to s ním bledě. Naštěstí všechno dobře dopadlo, Jiří se vyléčil a vrhl se znovu do práce.

Jednou z prvních věcí, která ho po uzdravení čekala, bylo natáčení videoklipu populární slovenské skupiny Duo Jamaha na písničku "Ďakujem ti láska", kde si zahrál roli diváka a milujícího manžela, který stále vzpomíná na svou lásku. "Byli jsme šťastní, že přijal naši nabídku. Jiřího Krampola si velmi vážíme, je to obrovská legenda. Z jeho role v našem videoklipu se stala autentická záležitost. Aby nemusel v této složité době nikam cestovat, záběry jsme pořizovali v jeho bytě a on v jedné scéně najednou spontánně zavzpomínal na svoji milovanou manželku Hanku, která bohužel zemřela. Původně to nebylo ve scénáři, ale jeho vyznání bylo natolik silné a emoční, že jsme se rozhodli to po dohodě s ním ve videoklipu ponechat. Je vidět, že měli s Hankou opravdu přenádherný vztah," prozradil Marián Kotvan z Duo Jamaha. 

Diváci, tak prostřednictvím videoklipu budou mít možnost nahlédnout i do hercova soukromí. "Pan Krampol byl úžasný. Spolupráce s ním byla naprosto skvělá," pochvaloval si Marián Kotvan. 

Duo Jamaha tak navazuje na předchozí spolupráci s předními českými umělci. V minulosti například nazpívala píseň s Martinem Dejdarem, po kterém následovali společné vystoupení. Před Vánoci zase pustila do světa skladbu nazvanou: Nebeský pozdrav, kterou měl původně zpívat Karel Gott. "Jedná se o píseň, která trhá za srdíčko. Když jsme ji uvedli na náš youtube kanál, lidé na ni reagovali velmi emočně a krásně. Je to o člověku, který své první Vánoce tráví v pomyslném nebi, ale láska je tak silná, že je se svou rodinou stále ve spojení. Každý má někoho blízkého už tam nahoře," poznamenal Marián Kotvan.