To jsou oni. Tři nejsympatičtější Muži roku 2023
Zdroj: herminapress

To jsou oni. Tři nejsympatičtější Muži roku 2023

Vytvořeno dne 26.08.2023

Dvanáct sympatických finalistů 24. ročníku soutěže Muž roku nenechali nikoho na pochybách, že jsou to právě oni, kdo se mohou ucházet o titul Muž roku 2023. Mladí muži předvedli nejen vypracovaná těla, ale také um a vědomosti. Rozhovory se známými osobnostmi nepostrádaly humor a na volných disciplínách si mladí muži nechali záležet.

Zvítězit však mohli jen tři a porota sestavená z osobností uměleckého a veřejného života se rozhodla takto:

Titul Muž roku 2023  - Mister Global Czech Republic  získal František Knobloch číslo 12

Titul 2. Muž roku 2023 – Mister International Czech Republic si zasloužil Alexandros Panayi číslo 3

Titul 3. Muž roku 2023 – Man of the World obsadil Rostislav Procházka číslo 7

Ceny prezidenta soutěže Davida Novotného získali:

Mister Grand International Matteo Lucano číslo 2

Man of the Year – Stefanos Panayi číslo 9

Mister FiendshipJan Černohorský číslo 1

Mister TourismLukáš Kupkovič číslo 4

Men Super Model World – Jan Koželuh číslo 5

Divácký titul Borec Trenýrkárny si z internetového hlasování této české značky odnesl Rostislav Procházka číslo 7

Vítěz si také převzal symbolický klíč od hlavní ceny pro vítěze vozu Toyota od Autostyl Trutnov, zájezd od Cestovní kanceláře Best Reisen, šek na pojištění od PVZP a další ceny. Také ostatní účastníci soutěže neodešli s prázdnou. Hodnotné ceny čekaly na ně.

Mezi osobnostmi, které dělaly patrony jednotlivým finalistům, se objevily známé tváře z uměleckého a společenského světa, například Kateřina Macháčková, Lukáš Randák, Michaela Dolinová, Olga Rumlová, Jana Fabiánová, Bára Mottlová, Hanka Kynychová, Jitka Sedláčková, Jitka Kocurová, Tereza Fajksová, Saskia Burešová, Veronika Žilková a další.

Zaplněnému divadlu Dr. Josefa Čížka v Náchodě zazpívali Natálie Grossová, Leona Machálková, Petr Kotvald, Dáša Zázvůrková, Michaela Pecháčková, Heidi Janků, Josef Vágner, Jan Bendig, Jitka Zelenková, Marian Vojtko a italský zpěvák Gabriel Grillotti.

Moderace slavnostního večera se zhostili Lenka Špillarová a Karel Voříšek.

President soutěže David Novotný byl spokojený. „Finálový večer proběhl podle mých představ. Myslím, že se diváci bavili a porota zvolila ty správné Muže roku. Jsem rád, že jsme sbírkou opět podpořili Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují a Nadační fond Šťastná hvězda,“ uvedl David Novotný a pozval všechny přítomné na příští, už 25. ročník Muže roku.