Jste příznivci Like House?  Agáta Hanychová vám naservíruje další osmičku
Zdroj: TV Prima

Jste příznivci Like House? Agáta Hanychová vám naservíruje další osmičku

Vytvořeno dne 06.10.2021

Like house, jedinečný formát, který na jaře letošního roku zaznamenal u mladých diváků a uživatelů sociálních médií obrovský ohlas, pokračuje! Druhá řada – Like House 2 – představí novou partu influencerů, novou vilu, nové výzvy i novou noční show.

Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život osmičky influencerů v čele s Agátou Hanychovou. „Bude to výzva… Musím vydržet bez svých dětí s jinýma dětma,“ směje se Agáta Hanychová a dodává: „Nikoho z influencerů, kteří nastoupí se mnou do vily, neznám. Zato můj desetiletý syn Kryšpín je zná všechny a řekl, že do LIKE HOUSE prostě musím jít. Navíc mým hlavním zdrojem příjmů je teď Instagram a tahle show k sociálním sítím patří. Nepotřebuju vyhrát, nemám připravené žádné zbraně. Spíš se budu snažit ostatním pomáhat.“

Společně s Agátou Hanychovou do vily nastoupí Freescoot, Holka z Letný, Tadeáš Kuběnka, Samuel Samake, Kristal Shine, Sebastian Šikl a Ela Yababy. Soutěžící budou čelit novým úkolům, dostanou se za hranu své komfortní zóny a odhalí svůj pravý charakter. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem a získá výhru ve výši půl milionu korun.

Novinkou bude každodenní noční pořad Like House 2 Night Show, který rozehraje další příběhy a ukáže dění ve vile pod rouškou noci. Like House 2 odstartuje 25. října na novém kanále Prima Show.