Kamila Nývltová s partou 5 draků v trucku určitě ještě zazpívá. Musí splnit slib, který Drakům dala
Zdroj: herminapress/Daniel Schulz

Kamila Nývltová s partou 5 draků v trucku určitě ještě zazpívá. Musí splnit slib, který Drakům dala

Vytvořeno dne 25.05.2021

Naposledy Kamila Nývltová živě zpívala někdy v říjnu. Už si to ani nepamatuje, jako by se zastavil čas. Nyní měla příležitost zpívat na historicky prvním koncertě zpěváků „5 draků v trucku“ v Kladně a tuto příležitost chytila za pačesy.

„Když mi zavolal producent a zároveň jeden z Draků Petr Tomeček, okamžitě jsem souhlasila. Pak mi to ale došlo a byl to šok. A je to tady, po půl roce zase zazpívám před diváky! Měla jsem obrovskou radost. A také, že si na mne kluci vzpomněli a vzali mě do party. To mě polichotilo,“ usmívala se Kamila Nývltová, která se jako host „5 draků v trucku“ bude střídat Kateřinou Brožovou a Natálií Tichánkovou. „Nevím, kolikrát mě diváci s Draky uslyší. Protože termíny spolu s objednávkami na představení přibývají. Mám i své jiné závazky, kalendář se mi plní, tak doufám, že se nám to podaří skloubit.“

Kamila Nývltová také slíbila Tomáši Traplovi, Danielovi Hůlkovi, Bohuši Matušovi, Vladimírovi Chmelovi a Petrovi Tomečkovi, že jim na příští vystoupení něco dobrého upeče. Na to je zpěvačka mistr. „Peču od mala a hodně mě to baví. A v prosinci, kdy jsem neměla práci, jsem si řekla, že zkusím upéct na zakázku vánoční cukroví. To se tak zvrhlo, že z toho nakonec bylo 206 kilogramů vánočního cukroví. A pak se peklo na velikonoce, Danovi Hůlkovi jsem upekla dort pro jeho Rozárku k narozeninám a teď už mám zakázku na 7 svateb. Je to pro mne relax, útěk ze šoubyznysu. Patlám si ruce v těch těstech, mažu si krémy a občas si u toho něco zabroukám,“ uvedla Kamila Nývltová, která svým fanouškům dělá dvojí radost: zpěvem a výbornými zákusky a dorty.