Kapela s nejhorší pověstí ohlásila comeback. Koblížc! mají nový singl
Zdroj: Se svolením Vladimír Špička

Kapela s nejhorší pověstí ohlásila comeback. Koblížc! mají nový singl

Vytvořeno dne 14.01.2022

 

Skáču přes kaluže se jmenuje první song pop-punkové kapely Koblížc!, kterým se po více než pěti letech vracejí zpět na hudební scénu a otevírají jím svou novou kapitolu.

Svého času byli fenomén pro teenagery, punkáči tělem i duší. Nyní jsou dospělí a vyzrálejší stejně jako jejich nová tvorba, punkáči v nich ale stále jsou. O produkci singlu se postaral Filip Vlček, který byl členem původní sestavy. Videoklip natočil režisér Vladimír Špička.

Obnovenou skupinu tvoří frontman Josef Vařeka, bubeník Robert Poch a kytarista Pavel Čejka, stejně jako v roce 2016, kdy aktivitu kapely přerušili. „Když jsme si dávali pauzu, tak jsme jako kapela měli tu vůbec nejhorší pověst. Táhly se s námi problémy, byli jsme na dně a neměli sílu pokračovat. Když už jsi na dně, tak se ale můžeš odrazit a vrátit zpět. Chvíli to však trvalo,“ komentuje návrat Josef Vařeka.

Hudbu i text novinky Skáču přes kaluže napsal zpěvák Josef a vychází z vlastních životních prožitků. „Přes kaluže skáčeme každý den všichni a pereme se sami se sebou. Proto musíš zatnut zuby a jít dál,“ říká k singlu a ke klipu dodává: „Videoklip jsme natáčeli v prostředí, kde se fotí ty nejhezčí holky z showbyznysu, proto jsme do něj zasadili naši kapelu, která sem vůbec nezapadá. Chtěli jsme, aby vizuál byl právě hodně kontrastní.“

 

 

 

Default User Image
Bára, 15.01.2022 22:34
Já bych jim dala šanci... Náhodou, tenkrát to docela teens jeli... ?