Janě Švandové časné vstávání nedělá dobře. Než začne fungovat, pije kávu po litrech
Zdroj: TV Prima

Janě Švandové časné vstávání nedělá dobře. Než začne fungovat, pije kávu po litrech

Vytvořeno dne 13.01.2022

 

Scény na Letišti Václava Havla se odehrávaly za plného provozu a v brzkých ranních hodinách. A i když pandemie pomohla filmařům v tom, že se po hale nepohybovalo tolik návštěvníků, přesto zahrazovali část letiště přímo pro natáčení seriálu ZOO. Jana Švandová, Sabina Laurinová a Michaela Pecháčková tak na šestou ranní svíraly kávu i kufry v ruce.

„Nejsem ranní ptáče. Já jsem člověk, který si rád pospí. A čtvrtá hodina, kdy vám zazvoní budík, je opravdu časná. Člověk se musí nabít a vypít několik kafíček, aby byl vůbec schopný mluvit a hrát. Pro mě je to docela těžký a tvrdý. Tvrdý začátek natáčení,“ přiznává Jana Švandová, která v seriálu hraje Sidonii Novotnou, babičku Sid, která se chystá odletět do Ameriky, kde má studovat prestižní školu. Jenže, nikdy tam nedorazí. Raději se na letišti potají sbalí a uteče za prací do zoologické zahrady.

„Dnes jsem vstávala před pátou. Už je to trošku náročné, ale i tak je to moc příjemné, protože mám kolem sebe fajn lidi, a to mě nabíjí. Tak je to vlastně v pohodě, ale teda brzy to dneska bylo!“ usmívá se Michaela Pecháčková, která hraje dceru Sabiny Laurinové.

„Tento týden máme víc brzkých vstávání a natáčení. Když ale točíte ve Dvoře Králové, tam je to vstávání krásné. Vidíte východ slunce, kolem příroda a areál zoologické zahrady. Je to nádhera, a to vás tak přirozeně probudí. Dnes je to letiště už jen třešnička na dortu. Člověk je pak hodně unavený a přispívá k tomu i to, že je ten projekt nový. Vydáváte víc energie, soustředění… Vstávání není nic příjemného. Obzvlášť, když jste sova, ne skřivan, ale je to tak. Nic nenaděláte,“ prozrazuje Sabina Laurinová, která se v seriálu objeví jako manželka bohatého podnikatele Marka Taclíka Alice Novotná. „Brzké vstávání vám občas dává příslib toho, že i brzo skončíte. Tady na letišti jsme točili a všichni byli taktní, občas se tedy někdo připletl do záběrů, poznali jsme to podle toho, že měl poctivě nasazený respirátor. A jak to bylo s tím příslibem? Jakmile jsme skončili na letišti, přesunuli jsme se do naší rodinné vily, kde se pokračovalo. Nikdy tak nevíte,“ vzpomíná na první dny na place seriálová Alice.

 

 

 

Default User Image
Bára, 18.01.2022 08:49
Odvysílal se první díl a už tady máme hvězdu.Z čeho se ta hvězda zrodila.