Karavan na boku, děti v autě a žádné zranění: Starosta Řeporyjí Pavel Novotný měl autonehodu
Zdroj: herminapress

Karavan na boku, děti v autě a žádné zranění: Starosta Řeporyjí Pavel Novotný měl autonehodu

Vytvořeno dne 01.06.2025

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný měl autonehodu. Boural se služebním vozem, za kterým měl připojená svůj karavan. Ve voze měl své děti a naštěstí se nikomu nic nestalo. Podle informací ze sociálních sítí se Novotný vracel z víkendu na Lipně. 

Pavel Novotný autonehodu komunikoval na sociálních sítích. „Zkusil jsem vše, co pro tu situaci platí. Když jsem viděl, že to nedám, vzbudil jsem děti, ať se připraví na náraz, zkontroloval jsem to za sebou a řešil to. Žádná zranění ani škody na cizím majetku,“ popisoval kontroverzní starosta svoji autonehodu.

Všechny své fanoušky i odpůrce ujistil: „Alkohol/OL: bez. Nemám zákaz řízení, naopak, prý jsem si loni v srpnu měl odblokovat ŘP. Prý se stává. Nejde o TČ. Přestupek. Na ty jsem expert.“ 

Na videu na sociální síti je vidět karavan položená na bok, který odtahová služba staví na kola a chce ho naložit na odtahový vůz. Pavel Novotný upřesnil: „Služebák jsem použít směl, karavan je můj. S ohledem na to, co se odehrálo, hodnotím autonehodu jako fantastickou. Dokonce to vypadá, že karavan půjde dát do kupy,“ doufal starosta. 

Mluvčí středočeských hasičů Tereza Sýkora Fliegerová pro Blesk.cz uvedla: „Na místo jsme vyslali svou jednotku a zajistili jsme přívěs, tažné vozidlo je v pořádku a nehoda se obešla bez zranění.“ 

Zdroj: Aplausin.cz, platforma X

 

 

 

Default User Image
Anonym, 02.06.2025 06:19
Asi chtel odlakat pozornosf ld toho pruseru co ma Fiala s bitcoinama. Skoda ze se nezabil, moc bych jeho detem pral aby jim chcipnul fotr
Default User Image
Anonym, 02.06.2025 08:57
Kdyby nájemný vrah začal čistit tenhle póvl tak jsme bez celebrit 🤣
Default User Image
Anonym, 02.06.2025 00:50
Já kdybych si šlapal na jazyk, neuměl mluvit, byl skříplej a měl panděro po fotrovi, asi bych se šel někam zahrabat..
Default User Image
Anonym, 02.06.2025 08:20
On chtel utect pred stihanim do Nemecka, tam berou jakykoli odpad, daj mu davky a nechaj ho beztrestne bodat do lidi🤣