Karel Roden v komedii ze světa bulváru
Zdroj: Studio DVA

Karel Roden v komedii ze světa bulváru

Vytvořeno dne 11.10.2020

 

Divadlo Studio DVA uvede dlouho očekávanou novinku letošního podzimu, zbrusu novou hru úspěšného scénáristy, filmového a divadelního režiséra - držitele několika cen Český lev - Petra Zelenky.

V chystané komedii Beckham se pustil do světa bulváru a do hlavní role Maxe Clifforda, šedé eminence britského bulváru, obsadil Karla Rodena. V příběhu vycházejícím ze skutečných událostí spojených s aférou kolem fotbalové hvězdy Davida Beckhama a jeho sekretářky Rebeky Loos, který se odehrál na podzim roku 2004, se můžete těšit na další vynikající herce: Elizavetu Maximovou, Miroslava Hanuše, Kryštofa Hádka, Zuzanu Mauréry, Bohumila Klepla či Lucii Pernetovou.

Co je pravdy na tvrzení, že mezi slavným fotbalistou a jeho sekretářkou došlo k románku?

Co je pravdy na tvrzení, že mezi slavným fotbalistou a jeho sekretářkou došlo k románku se asi jen těžko dozvíme. I kdyby to byl jen nevinný flirt, Max Clifford se rozhodl udělat z něj skandál století a udržet jej na titulních stránkách světového tisku dlouhé týdny.

Vstupenky na světovou premiéru 5. listopadu i na další reprízy, a to až do konce ledna 2021 jsou v prodeji.

I nadále platí, že pokud se nebudete moci zúčastnit vámi vybraného představení, vyměníme vám vstupenky (nejpozději v den konání představení) za voucher platný jeden rok!