Kdo rozmazloval je a koho rozmazlují oni? To práskli Hřebíčková, Vagnerová, Prachař a také Langmajer
Zdroj: herminapress

Kdo rozmazloval je a koho rozmazlují oni? To práskli Hřebíčková, Vagnerová, Prachař a také Langmajer

Vytvořeno dne 04.08.2020

Že výchova potomků není žádná legrace, vědí filmové Matky v podání Hany Vagnerové, Petry Hřebíčkové, Sandry Novákové a Gabriely Marcinkové. Některé z jmenovaných už mají svoje děti a tak zároveň přiznaly, že s nimi zažijí také spoustu srandy a nečekaných a neopakovatelných chvil. 

Stejně tak jako zažívali jejich rodiče a prarodiče s nimi.

Video soubor


„Moje babička mě hodně moc rozmazlovala a zároveň mi dávala neuvěřitelný řád,“ vzpomínala Petra Hřebíčková a přidala něco ze své výchovné zkušenosti. „Děti jsou chytré. Je úžasné, jak si to, co jim říkáte, převedou podle svého. Když byly Vánoce, vyprávěla jsem svým dětem o Bohu, a že je možnost, že nad námi někdo vězí. Šimonek si uzmul banán, přestože ho vedeme k tomu, aby se vždycky dovolil. A na otázku, koho se zeptal, odpověděl: „Pána Boha“.

Hanku Vagnerovou vycepovali rodiče a jejich úsilí jim mařila babička s dědou. A Sandra Nováková se od svého syna naučila nepodceňovat děti. Rozumí prý všemu!

Při první klapce komedie Matky se do výchovné debaty připojil i herec Jakub Prachař, jehož rozmazloval dědeček, slavný herec Ilja Prachař. „Je pravda, že mě rozmazloval. Dával mi třeba 20 korun za to, že jsem mu umyl auto.“

A Jiří Langmajer, který je sám už dědečkem, svého vnoučka také hýčká. „Snažím se být správný děda. Když je vnouček u nás, zpívám si s ním, hrajeme si spolu.“

Komedii Matky, kterou točí režisér Vojtěch Moravec a jeho manželka Sandra Nováková je spoluautorkou scénáře, uvidíme v kinech 26. listopadu tohoto roku.