Když zhasnou kamery, je na place StarDance pěkná mela
Zdroj: herminapress

Když zhasnou kamery, je na place StarDance pěkná mela

Vytvořeno dne 22.10.2023

Stačí, aby režisér taneční soutěže StarDance zahlásil konec přímého přenosu a během chvilky je taneční parket plný rodinných příslušníků a přátel soutěžících. Z nich opadne okamžitě stres a jsou vcelku rádi, že to dopadlo, jak to dopadlo.

Všichni se objímají jednak z radosti, že nevypadli a zadruhé, že sami sobě neudělali ostudu a neztrapnili se před celým národem. Jediný pár, který smutní, je ten, který hned v prvním kole vypadl. Tedy David Prachař a Zuzana Dvořáková Šťastná. Té dokonce ukáply slzičky, když skončila v náručí svého manžela.

Stý díl StarDance byl plný hvězd, které se zúčastnily ročníků minulých, a tak bylo o čem si povídat. Vzpomínal také Marek Eben a Tereza Kostková, o kterých se dá říci, že vše zvládli bez ztráty květinky. O čem si povídali bez bedlivých očí televizních kamer bude další článek. Mnozí soutěžící se dali slyšet, že jsou zvědavi, jaké zákusky připraví na další pokračování miláček všech soutěžících Josef Maršálek. Ten se však tvářil tajemně a nic neprozradil.