Móda ve StarDance: Krásná Vojtková, Babčáková jako do kanclu, Taclík v saku po dědovi
Zdroj: herminapress

Móda ve StarDance: Krásná Vojtková, Babčáková jako do kanclu, Taclík v saku po dědovi

Vytvořeno dne 23.10.2023

Sobotní večer na holešovickém výstavišti patřil výročí 100. dílu pořadu StarDance. Mezi hosty usedly rodiny soutěžících z aktuálního ročníku, ale také více než 40 účastníků z řad minulých. A jak u takových příležitostí bývá zvykem, celebrity si daly záležet na svých outfitech. Můžete se na ně podívat v naší fotogalerii.

Mezi nejlépe oblečené patřila Petra Vojtková, manželka herce a moderátora Romana Vojtka. Její světle modré šaty v kombinaci saténu, tylu a výrazného zdobení v oblasti dekoltu jí opravdu moc slušely a daly vyniknout jejímu požehnanému stavu.

Další těhotnou byla tenistka Andrea Sestini Hlaváčková, která zvolila zlaté flitrované šaty se spadenými rukávy. Hezky k šatům vypadají i černé doplňky, které Andrea zvolila. Jedinou výtku máme k účesu. V tomto případě by se nám více líbily rozpuštěné vlasy, místo sportovního drdolu.

Herec Marek Taclík by si oblek měl také nechat doupravit na míru. Rukávy i nohavice jsou příliš dlouhé a potřebovaly by zkrátit. Špatně zvolená je i košile. I když chtěl asi barevně ladit k partnerce, tak na takovou příležitost by měl mít bílou košili. Na Markově outfitu nemůžeme nic pochválit

Modelce Taťáně Kuchařové nemáme na jejím outfitu, co vytknout. Tmavě červené šaty s hlubokým výstřihem vypadají na Táně skvěle. Moc se nám líbí i zlaté doplňky a její perfektní make-up.

Naopak herečce Simoně Babčákové se výběr modelu vůbec nepovedl. Světle šedý kostýmek s červeným rolákem patří spíše do kanceláře než na večer plný noblesy. Ani boty s vysokou výraznou podrážkou nevypadají dobře. Simonu rozhodně nemůžeme pochválit, snad to vyjde příště.

Zpěvačka Tereza Černochová i herečka Marika Šopovská přišly v krátkých flitrovaných šatech s dlouhými rukávy. Každá zvolila úplně jiné barevné kombinace, ale obě musíme moc pochválit. U Mariky se nám líbí i páskové střevíčky, které zvýrazní její štíhlou postavu. Tereze musíme pochválit výraznější náušnice, které vyniknou k jejímu vyčesanému copu.

Herec Zdeněk Godla přišel sice v obleku, ten mu ale vůbec neseděl. Měl by mít kratší rukávy, aby byla vidět manžeta košile, neměl by mít zvednutý límec a v kapsičce chybí kapesníček. Nevhodně zvolená je i modrá barva obleku, na takovou akci patří jednoznačně černá barva.

Zpěvačka Monika Absolonová zvolila pánský styl a přišla v černém kalhotovém kostýmku. Do kostýmku by byla určitě lepší elegantní halenka než obyčejné bílé triko. Pochválit Monice můžeme dobře zvolené doplňky, jak šperky, tak i psaníčko.